Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Φήμες/Νέα/ Εικασίες για την 6η σεζόν
Κυκλοφόρησε το σάουντρακ του έκτου κύκλου. Και ανάμεσα στα κομμάτια υπάρχει και ένα που μου τράβηξε το ενδιαφέρον λόγω του τίτλου του: "The Tower". Λένε ότι θα το ακούσουμε στο τελευταίο επεισόδιο της σεζόν. Επειδή όμως μπορεί να είναι ράδιο αρβύλα, κρατήστε μικρό καλάθι.

Το κομμάτι είναι υπέροχο. Ξεκινάει απαλά, γίνεται συγκινητικό στη συνέχεια και στο τέλος ανεβαίνει η ένταση, ανεβαίνει, ανεβαίνει και κορυφώνεται με το θέμα του "King in the North". Το King in the North παρεμπιπτόντως, είχε ακουστεί την ώρα που πέθαινε ο Τζον! Περιττό να πω ότι σ' εκείνο το σημείο ανατρίχιασα σύγκορμη!

Λέτε να δούμε τον Νεντ με τη Λυάννα με υπόκρουση αυτή τη μουσική; "Promise me, Ned!"... Το κορίτσι πεθαίνει... Και στην αποκάλυψη να παίξει το Κινγκ ιν δε Νορθ και να σηκωθεί κι η τρίχα μαζί;;;;

Μιας και με απογοήτευσε αυτή η σεζόν ολοσχερώς, ας πάρω κι εγώ μια ικανοποίηση από μια και μόνο σκηνούλα, έστω και στο τελευταίο επεισόδιο, πλιιιιιιιζ!!!! D&D, θα ελπίσω για μια τελευταία φορά (ξέρω ότι ματαιοπονώ αλλά γίνονται και θαύματα ενίοτε) ότι δεν θα τα θαλασσώσετε κι ότι θα με κάνετε να σπαράξω!

Ακούστε το και κρίνετε μόνοι σας. Είναι επικό κι ας είναι τόσο σύντομο!

https://www.youtube.com/watch?v=CJ40jeahsrs
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
: - by nirne - 08-01-2016, 11:50 AM
Απ: Φήμες/Νέα/ Εικασίες για την 6η σεζόν - by nirne - 24-06-2016, 08:48 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 10 Guest(s)