Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ηθοποιοί του GOT σε άλλες σειρές/ταινίες
#88
[member=3086]Aslan[/member]  και [member=3323]Sword of the morning[/member]  ,
με παρακινήσατε * και είδα την ταινία (Me before you)
Σχόλια :  πάρα πολύ καλή ,  η Εμίλια φαινεται να 'ναι ο εαυτό της,  πολύ αυθόρμητη και γλυκιά. Ο ηθοποιός είναι αυτός που έπαιζε και στο Hunger Games το 2  αλλά και τα υπόλοιπα, ο Φίνικ (αν θυμάμαι σωστά το όνομά του , αλλά για να μην τον αδικήσω θα ψάξω για το κανονικό του, για εμπέδωση) δηλ. Sam Claflin .
Κάποια στιγμή, στο παρελθόν ήθελα να εξαίρω κάποιες ταινίες που μου άρεσαν,  μια απ' αυτές αλλά και ως προς τη μουσική τους ήταν :  "οι άθικτοι – the intouchables "  , αλήθεια πριν δυο μέρες ήθελα να βάλω στο "Σήμερα my mood ... "  μουσική απ' αυτήν  την ταινία  [Image: 915da0a0015f5e45fc31ebd1397ea706.jpg],  η οποία βασίζεται σε αληθινή ιστορία    [Image: images?q=tbn:ANd9GcSysyM6OUorbg9ye_-kkMM...e-BCUXK62g] .
Το σχόλιο μου ,  αναφωνώντας αμέσως μετά ,  ήταν ότι  ήταν η καλύτερη ταινία των τελευταίων χρόνων που έχω δει.
Μια λίγο παρόμοια ως προς την πρώτη, κι αυτή συγκινητική  αλλά και φωτογραφική,  είναι το "the bucket list"  με Τζακ Νίκολσον & Μόργκαν Φρίμαν .

*  ευχαριστώ παιδιά
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: Ηθοποιοί του GOT σε άλλες σειρές/ταινίες - by SANDOR CLEGANE - 27-08-2016, 05:34 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)