Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ανακοίνωση του Μάρτιν για το Έκτο Βιβλίο
#28
Σιέρα μου, δυστυχώς ποιο πιθανό είναι να μάθουμε ότι ο Νεντ Στάρκ και η Σέρσι Λάνιστερ έχουν ένα μπάσταρδο κάπου στο Γουέστερος, παρά το ότι ο Γιωργής θα βγάλει και τα 2 βιβλία μαζί! Το να βγουν οι Άνεμοι πριν ή κατα το φινάλε, το θεωρώ λίγο δύσκολο και ειδικά από άποψη μάρκετινγκ. Αν το ανακοινώσουν, ίσως το κάνουν κάποιες βδομάδες αφότου τελειώσει η σειρά, την οποία έτσι και αλλίως σκοπεύουν να βγάλουν και σε Blue Ray, DVD, κλπ. Συν ότι μια ανακοίνωση πριν τα Χριστούγεννα του 18/19, θα ήταν λουκούμι.

Ο Γιωργής έδωσε νέα συνεντευξη, αναφέρθηκε στα επόμενα βιβλία, αλλά δεν είπε κάτι που να μην περιμέναμε! Αν μετά τους Ανέμουσ βγάλει το F&B II, εγώ προσωπικά θα χαρώ (οπως και μεγάλο μερος των φανς) γιατί επιτέλους θα μπει στον κόπο να μας εξηγήσει τα γεγονότα στο Χάρρενχαλ, τι έγινε στην Επανάσταση με Νεντ, Ασάρα, Ρέγκαρ, Ρομπ, κλπ. Ένα 4ο D&E βιβλίο στο Γουίντερφελ θα ήτο εξίσου υπέροχο. Από θέμα συγγραφικής απλότητας και ευκολίας, πιο πιθανόν μου κάνει το F&B II μιας και ο Γιωργής έχει γράψει ήδη αρκετό υλικό

https://www.theguardian.com/books/2018/n...=hootsuite
Olga Markatou, First of her Name, Bouboulina of the Narrow Sea, Queen of the Tomatoes and Protector of Palaio Psychiko
Reply


Messages In This Thread
Απ: Ανακοίνωση του Μάρτιν για το Έκτο Βιβλίο - by Dimibon - 12-11-2018, 07:56 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)