Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς)
Ο Euron εκτός ότι δολοφόνησε τον αδερφό του είχε σκοπό να δολοφονήσει και τα ανήψια του.


-> Μετά τον κόκκινο γάμο έχει ξεφύγει το θέμα με την συγγενοκτονία.
Εμένα οι Greyjoy στην σειρά δεν μου αρέσουν καθόλου και δεν θα στενοχωρηθώ να μας λείψουν τελείως (του στυλ να τους κάψει ο Drogon μαζί με όλο τους τον στόλο).

-> Ο Μικροδάχτυλος χειραγωγεί πάρα πολύ. Εκτός ότι έχει κάνει τις αποστάσεις να φαίνονται γελοίες, φαίνεται οτι οι δολοπλοκίες του κάτι άλλο κρύβουν. Για ένα λεπτό μου πέρασε απο το μυαλό πόσο ωραίο θα ήταν να τον σκότωνε η Μπριέν.

-> Βλέποντας το τρέιλερ του επόμενου επεισοδίου (με αρκετό Kings Landing και δράση επιτέλους) νομίζω θα αρχήσουν να γίντονται υποθέσεις για τον ηγέτη των Harpy. Ήδη στο χθεσινό επεισόδιο έγινε μια αναφορά ότι σταμάτησαν οι σκοτωμοί απο την ώρα που έφυγε η Ντανέυρις...

Δυστυχώς φέτος η σειρά κινήται στα όρια του Σκωτσέζικου ντουν. Ένα καλό επεισόδιο ακολουθείται ένα σχετικά μέτριο με κενά επεισόδιο. Ελπίζω να μην είναι μόνο η δική μου ιδέα.
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς) - by jermn - 23-05-2016, 10:56 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)