Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς)
Δεν έχω δει το επεισόδιο!

Είναι Τρίτη απόγευμα κι εγώ δεν έχω δει το επεισόδιο της Κυριακής!!!!!

Και δεν έχω και καμιά διάθεση να το δω!

Επίσημη πρώτη για μένα μετά από πεντέμιση χρόνια ανελλιπούς παρακολούθησης. Κάθε Δευτέρα πρωί κατέβαζα το επεισόδιο, και την ίδια στιγμή, άντε το πολύ μέχρι το μεσημέρι, όταν είχα κάποια επείγουσα δουλειά το πρωί, το έβλεπα. Αυτή τη φορά δεν το έχω κατεβάσει καν. Λένε ότι είναι συγκινητικό κλπ κλπ. Εμένα όμως ό, τι μου έμεινε από όσα διάβασα ήταν ότι μου χάλασε την πλοκή των βιβλίων. Έμαθα πράγματα τα οποία, αν και στα βιβλία σίγουρα θα γίνουν διαφορετικά, νιώθω ότι είναι τόσο παράδοξα και αλλοπρόσαλλα (μιας και η σειρά τα παρουσιάζει χωρίς υπόβαθρο και ικανή δικαιολόγηση) που ξενέρωσα πραγματικά. Και ποτέ δεν πίστευα ότι θα μου συνέβαινε κάτι τέτοιο.
Σκέφτομαι στα σοβαρά να παρατήσω τη σειρά για να διατηρήσω το ενδιαφέρον μου για τα βιβλία που είναι εξαιρετικά, αλλά το κακό είναι ότι έτσι κι αλλιώς τα σπόιλερ δεν θα τα αποφύγω.

Ποτέ δεν περίμενα ότι η σειρά θα μπορούσε να κάνει τόσο κακό στα βιβλία. Τουλάχιστον όσον αφορά εμένα.  Sad
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς) - by nirne - 24-05-2016, 04:18 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)