Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς)
Συγνώμη παιδιά για την παρέμβαση αλλλα επειδή το θέμα είναι γκρινιάρικο θα γκρινιάξω και εγώ λιγουλάκι.

Νομίζω οτι ο Μάρτιν το έχει παρακάνει. Μάλλον πήραν τα μυαλά του αέρα απο την πολύ δόξα του Game of Thrones και το πάει πολύ αργά.

Εγώ να σας πώ την αλήθεια άρχισα με τις πρώτες 2 σεζόν απο την τηλεόραση και μετά έπιασα τα βιβλία. Απο πέρυσι έχω αρχήσει και απογοητεύομαι λιγάκι με την σειρά γιατί την περυσινί σεζόν την παρατραβήξαν και φέτος βλέπω αυτές τις ανακρίβειες. Παράλληλα μου ήρθε μια φλασιά την επόμενη του 5ου επεισοδίου. Ένας απο τους απαράβατους κανόνες των GoT forum αλλά και του συγγραφέα είναι η απαγόρευση του "τι θα γινόταν διαφορετικά αν π.χ. αντί για αυτό είχαμε αυτό...." (συγνώμη δεν μου έρχεται ο όρος). Μετά το επεισόδιο το τελευταίο με τον Μπράν και την πιθανότητα να μπορεί να αλλάξει το παρελθόν λιγάκι μου μπήκαν ψύλλοι στα αυτιά. "Λες να είναι αυτό το μεγάλο μυστικό της σειράς?", σκέφτηκα. Έίχα απογοητευτεί πολλύ απο το Lost το οποίο το παρακαλουθούσα με προσήλωση, το Legend of the Seeker που το έκοψαν στην 2η σεζόν και έχω αρχήσει να απογοητεύομαι απο το Vikings και Got (σε μικρότερο βαθμό). Ελπίζω να μην συνεχιστούν τα κουλά γιατί θα είναι η μεγαλύτερη ήττα!!!!  Ουφφ τα ΄πα και ξαλάφρωσα!!!
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς) - by jermn - 26-05-2016, 12:59 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)