Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς)
Εγώ νομίζω ότι η Άρυα απο το προηγούμενο επεισόδιο κατάλαβε τι ακριβώς είναι οι Απρόσωποι και ήρθε η ώρα της να την κάνει. Νομίζω η ιστορία της γυναίκας (Κρείν αν δεν απατόμαι) άγγιξε την Άρυα (και πως έγινε ηθοποιός) και διέκρινε της κακία και ζήλια στην άλλη ηθοποιό που κάνει την Σάνσα. Ουσιαστικά κατάλαβε ότι ο Πολυπρόσωπος Θεός δεν είναι αυτό που παρουσιάζαν! Η ιστορία με τους Απρόσωπους μου θυμίζει τους σκλάβους στο Μηρίν!! Ελπίζω να καταφέρει να φύγει απο το Μπράαβος με την δυνατότητα να αλλάζει πρόσωπα και να ολοκληρώσει την λίστα της.  Σίγουρα θα υπάρχει συνάντηση με την Μελισάνρη πάλι (το είχε προβλέψει άλλωστε).

Εμένα η λεπτομέρεια οτι εκείνο το παλιοκόριτσο παρακολουθούσε την Άρυα με το κανονικό της πρόσωπο με χάλασε λίγο. Καθόλου φαντασία?

Ελπίζω να μην παρασυρθεί και μας γίνει θεατρίνα!!! ΛΟΛΟΛ
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς) - by jermn - 30-05-2016, 04:39 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)