Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς)
(08-06-2016, 02:53 PM)jermn link Wrote: Όσο για την Γιάρα που γκρινιάζετε παραπάνω θέλω να αναφέρω την πιθανότητα η όλη σκηνή με την πόρνη μπορεί να ήταν φτιαγμένη για να εμψυχώσει τον αδερό της. Δηλαδή, "κοίτα και εγώ δεν έχω τίποτα ανάμεσα στα πόδια αλλά μια χαρά περνάω με τις κοπελιές".

Μια γυναίκα λεσβία έχει σεξουαλικές επιθυμίες και όλους τους τρόπους και τα μεσα για να τις ικανοποιήσει και να απολαύσει το σεξ με τις συντρόφους της. Ένας άντρας από την άλλη, που του τα έκοψαν όλα, δεν έχει σεξουαλικές επιθυμίες πια, του λείπει η λίμπιντο, όπως και ο τρόπος και τα μέσα για να νιώσει σεξουαλική απόλαυση. Οπότε, η Γιάρα τελικά είναι σαν να κοροϊδεύει τον αδερφό της: "Κοίτα, εγώ παρ' όλο που δεν έχω τίποτα ανάμεσα στα πόδια, μπορώ και περνάω ζάχαρη κάνοντας σεξ. Εσύ πάλι, ό, τι και να κάνεις, δεν θα νιώσεις ποτέ τη χαρά του σεξ!"

Υ.Γ. Μια γυναίκα και ένας ευνούχος δεν έχουν τίποτα κοινό όσον αφορά τη σεξουαλικότητά τους!
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς) - by nirne - 08-06-2016, 04:39 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)