Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς)
(13-06-2016, 01:46 PM)nirne link Wrote: Νομίζω ότι μετά από έξι σεζόν θα ήταν σκέτη άρνηση από μέρους μας να μην παραδεχτούμε ότι οι σεναριογράφοι, γράφουν για ξαναμμένους εφήβους. Και όχι, τα τσουτσούνια δεν περιλαμβάνονται σ' αυτό το κόνσεπτ. Αυτά δεν τα βάζουν για να ικανοποιήσουν τους ξαναμμένους εφήβους. Όλα όμως τα αχρείαστα για την πλοκή β*** και οι κ*** όλα αυτά τα χρόνια και οι αχρείαστες για την πλοκή σκηνές στα πορνεία, όλα τα αχρείαστα γυμνά και τα σεξποζίσιον (επίσημος όρος που βγήκε από το Game of Thrones, μην ξεχνιόμαστε!) κανονικά θα έπρεπε να απευθύνονται σε ξαναμμένα δεκαπεντάχρονα. '

Και όχι, δεν είναι πουριτανισμός από μέρους μου. Το έχω ξαναπεί και θα το ξαναπώ. Το ίντερνετ είναι γεμάτο με γυμνό και πορνό. Σοφτ, χαρντ με ό, τι γούστα θέλει κανείς. Όταν θέλω να δω κάτι τέτοιο, υπάρχει πληθώρα. Να βλέπω όμως μια ωραία ιστορία που με ιντριγκάρει και να μου πετάνε σκηνές ανούσιες, κακογραμμένες και άσχετες με την πλοκή μόνο και μόνο για να "ανάψουν" τους στερημένους για να έχουν θεαματικότητες, ε, με κάνουν να νιώθω ανόητη που παρακολουθώ μια τέτοια σειρά.


+1 από μένα, γιατι τα ειπες πολυ πιο ωραια απ'οτι θα μπορουσα να τα πω εγω.  (bow)


Ειλικρινά εχω αρχιζει να αηδιαζω με το GoT και τα ξεκάρφωτά του.  (puke)
Promise me, Ned...
Reply


Messages In This Thread
Απ: Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς) - by arwyn - 13-06-2016, 01:51 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)