Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς)
Ήθελα να ξεχάσω την σκηνή με το δάχτυλο αλλά μου την θύμησες [member=396]arwyn[/member]  και το ότι ο ηθοποιός που επιλέχθηκε μόνο και μόνο για να γεμίσει τον τηλεοπτικό χρόνο και να αποκεφαλιστεί απο τον Σαντόρ ήταν ένας κωμικός που έκανε βιντεάκια μιμούμενος χαρακτήρες του GoT.

Πραγματικά η nirne τα είπε μια χαρά. Καταλαβαίνω ότι τις πρώτες δύο σεζόν πολλοί άρχησαν να βλέπουν την σειρά χωρίς να έχουν ιδέα απο βιβλία μόνο και μόνο για τα γυμνά. Αλλά εδώ που έχουμε φτάσει είναι τελείως αχρείαστα! Ίσως μόνο της Σέρσει στην προηγούμενη σεζόν (και πάλι μπορούσαμε να δούμε και λιγότερα) μόνο και μόνο για το μεταφορικό της όλης υπόθεσης. Πραγματικά έχω αρχίσει να νομίζω ότι κάνουν κακές επιλογές στην κατανομή του χρόνου. Δεν έχουμε δεί καθόλου Ντορν ενώ έχουμε δεί το τσουτσούνι του ηθοποιού στο Μπρααβος, τον τσουτσούνι ενός άκυρου να ουρεί πριν του σπάσει το κεφάλι το Βουνό και τώρα τον Σάντορ! Έλεος!(το ίδιο θα έλεγα και για τις γυναίκες). Μην πώ τίποτα για τους χαρακτήρες που δεν χωρούσαν....

Τέσπα δεν θα γκρινιάξω άλλο σύντομα ελπίζω!
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς) - by jermn - 13-06-2016, 02:07 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)