Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς)
7η σεζόν. O Blackfish πέθανε μαχόμενος τους ΛανιστεροΦρέυ πάνω στην σκάλα. Ένας απο τους γλοιώδεις Φρέυ τον σκωτώνει πισώπλατα και πετάει το πτώμα του στο ποτάμι... Μετά απο μέρες το Σάντορ ξαναπάει να κατουρήσει στο ποτάμι (το γνωστό πρόβλημα συχνοουρίας) και βλέπει το πτώμα. Μαζεύεται εκεί η υπόλοιπη "μουσική" κομπανία της Αδελφότητας χωρίς Λάβαρα και έτσι έχουμε τον Lord Blackheart (έτσι για αλλαγή απο το stone) με μόνο σκοπό να εκδικηθεί για την παράδοση του Ρίβεραν και που δεν μπόρεσε να βοηθήσει την ανηωιά του. Μπορείται να έχετε πρόχειρα δύο μολύβια να βγάλουμε τα μάτια μας.......

[member=2032]SANDOR CLEGANE[/member] ευχαριστώ για το mention στην φωτογραφία. Αναρωτιόμουν με τι καταπιάνεται ο Μικροδάχτυλος τώρα που ο Σπουργίτης έχει κλείσει τις δουλίτσες....
Έχω να πώ ότι αν και δεν μου άρεσες στις τελευταίες σεζόν αρχίζω να δείχνω μια συμπάθεια προς το πρόσωπο "σου" (μεταφορικά μιλώντας γιατι κυριολεκτικά δεν το λές και πρόσωπο). Μου αρέσει αυτή η πιο ανθρώπινη πλευρά που έχεις.. Έσωσες της Σάνσα, προσπάθησες να σώσεις την Άρυα, πέθανες παρολίγο απο μια γυναίκα, εκδικήθηκες τον θάνατο του φίλου σου και τώρα μας δείχνουν πόσο ανθρώπινος είσαι να ουρείς με το πουλάκι σου στο ποτάμι (εν αντιθέση με τον μισητό αδερφό που δεν μπορεί να το χρησιμοποιήσει καν). χαχαχαχαχα
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς) - by jermn - 14-06-2016, 05:20 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)