Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς)
(22-06-2016, 02:38 PM)Tormund link Wrote: εκει στον κινγκσ λαντινγκ πλέον δεν τους νοιάζει με το τι γίνεται στην μιριν;;;ο ρομπερτ και ο τάιγουιν ειχαν αυτο το θεμα απο κοντά...τωρα το μονο που κανουν ειναι προσευχες...


Αυτό εξηγείται: ο Κάιμπερν δεν έχει τις πηγές του Βάρυς στον Essos. Η γνώση του περιορίζεται στα κοντινά πουλάκια του Βάρυς. Άσε που θεωρούν ότι έχουν πλέον τους 7 Θεούς να τους προστατεύουν - και θα γελάσει ο κάθε πικραμένος εκεί.


Εγώ μία απορία: αυτός ο Τζον, που κουβάλαγε τον Γκόουστ παντού, την προσωποποίηση της αλλαγής, τον βλέπεις και αλλάζεις ημισφαίριο, τον έχει αφήσει να κυνηγάει σκίουρους και λαγούς στο Τείχος ή να φυλάει τις αποθήκες με τα τρόφιμα μην επιστρέψει εκτάκτως ο Σαμ και θέλει ένα μεζεδάκι; Ή θελετε να μου πείτε ότι με την σχέση γουαργκ που έχουν ο Τζον πάει για πόλεμο κι ο Γκοστ γλύφει αμέριμνος τα γεννητικά του όργανα δίπλα στο τζάκι και ρίχνει έναν υπνάκο...


Έλεος... Μία σκηνή λιγότερη με τον Τύριον να λέει ανέκδοτα, και με τα ίδια λεφτά θα κάνατε παπάδες (ο Ράμσευ πάει να μπει στο Winterfell και τον γραπώνει ο Γκοστ, που τον σέρνει από το λαρύγγι ως θήραμα στον Τζον - άμα κάτσω κάνα δυο λεπτά ακόμη θα μου έρθουν πεντέξι καλύτερες ιδέες)
Reply


Messages In This Thread
Απ: Εδώ Γκρινιάζουμε Ελεύθερα! (πιθανά σπόιλερς) - by Dragonlord - 22-06-2016, 09:36 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)