Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoilers] - Επεισόδιο 10ο - The Winds of Winter
[member=2032]SANDOR CLEGANE[/member] θα πάρεις +1 και απο εμένα για τους εξής λόγους:
- Έκανες τον κόπο και απάντησες σε τόσες τοποθετήσεις,
- Έκανες μία ανάλυση του τελευταίου επεισοδίου που με βρήσκει απόλυτα σύμφωνο
- Απολαμβάνω να διαβάζω τα πόστ σού είτε είναι σε κάθε επεισόδιο ή στο γκρινιάζοντας ή ακόμα και στα πιο χιουμοριστικά, κυρίως γιατί είναι πάντα to the point
-και επειδή μετάνοιωσα λίγο που γκρίνιαξα για το τραγούδι Τhe Light of the Seven και είσαι ο πρώτος που βλέπω να το αναφέρεις (edit να το κριτικάρεις θετικά εννοώ).


Ομολογώ ότι το τραγούδι δεν μου κόλαγε με την σκηνή (και ακόμα νομίζω ότι ίσως κάποιο άλλο πήγαινε καλύτερα) αλλά είναι ένα απο τα καλύτερα που έχουν γραφεί (το δείχνουν και το 1,8 εκατ. views στο youtube). Αν και το κορυφαίο για εμένα είναι το The Tower και μετά το Winds of Winter πρέπει να παραδεχτώ ότι δυσκολεύομαι σε ν-ιοστό άκουσμα να τα καατάξω σε μία τελική σειρά. Αυτά και για τα μουσικά της σεζόν (με συγχωρείται αν βγαίνω συχνά εκτός θρεντ αλλά προτιμώ να γράφω ενιαία).


Άντε να περιμένεις τώρα για την επόμενη σεζόν. Λογικά θα αγοράσω τo The Word of Ice and Fire-The Untold History of Westeros and the Game of Thrones να περάσει το υπόλοιπο καλοκαίρι ή ένα απο τα άλλα δύο. Keeping my busy μέχρι την επόμενη σεζόν!!
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply


Messages In This Thread
Απ: [Spoilers] - Επεισόδιο 10ο - The Winds of Winter - by jermn - 01-07-2016, 07:02 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)