Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Φήμες/Νέα/Εικασίες για την 7η Σεζόν [πιθανά σπόιλερς]
Λίγο πριν μπεί ο Ιούνης συντονίζομαι και εγώ στην συζήτηση!!


Βλέποντας στο τρέιλερ την σκηνή της Σέρσει πάνω στον χάρτη (το στιγμιότυπο που έχει βάλλει ο [member=2032]SANDOR CLEGANE[/member] ) μου ήρθε στο μυαλό αυτό που λέμε συνεχώς "μου έκατσε στο σβέρκο (αγγλιστή neck). Ίσως μια αλληγορία για την δυνάστισα Σέρσει και την πιθανή πτώση της.


Ήθελα να ρωτήσω αυτή την υπόθεση για Τζόν-Άρυα απο που την βγάζουμε? Για πιθανό σμήξιμο που κάπου αναφέρθηκε (γιατί το έχω ξαναδιαβάσει στο παρελθόν αλλά δεν θυμάμαι τι και πώς).


Γενικά πολύ ωραία τρέιλερ και η σεζόν φαίνεται να τα σπάει (με εξαίρεση το φιλί Γιάρα-Ελάρια που δεν μου άρεσε το οποίο μάλλον θα είναι η κλασική σκηνή που πρέπει να μπεί για να έχουμε και λίγο σεξ μέσα).
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Φήμες/Νέα/Εικασίες για την 7η Σεζόν [πιθανά σπόιλερς] - by jermn - 30-05-2017, 05:05 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)