Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Εξέλιξη χαρακτήρων
#10
(30-05-2017, 10:52 AM)nirne link Wrote: Η Νταινέρυς λοιπόν διένυσε μεγάλη διαδρομή για να φτάσει εδώ που έφτασε. Κι ό, τι κατέκτησε, το κατέκτησε με την αξία της. Ακόμη και τα απολιθωμένα αυγά που της έδωσαν τους δράκους της, εκκολάφτηκαν επειδή εκείνη ανακάλυψε τον τρόπο και την τελετουργία να γίνει αυτό. Κι επειδή η ίδια είναι "μαγική". Ο Μάρτιν μας έχει δώσει μια Ντάνυ έξυπνη και ανθρώπινη, αλλά και σκληρή όταν το απαιτούν οι περιστάσεις. Αλλά ίσως όχι τόσο σκληρή όσο απαιτείται.



Υ.Γ.  :o :o :o Ω ναι, Νταάριο νο1 μεγάλος έρωτας!!!!


:o
Όντως η Ντάνυ είναι όπως την περίγραψες αλλά θεωρώ ότι όλα θα εξαρτηθούν από το Γουέστερος και το πως θα αντιδράσει όταν συναντήσει τον Τζέιμυ, θα τον ακούσει ή θα τον εκτελέσει?


[member=2032]SANDOR CLEGANE[/member]


Ναι, η Σέρσει μάλλον άλλαξε λιγότερο, μου αρέσει πως στην σειρά αλλάζουν και τα ρούχα με τον χαρακτήρα και στην Σέρσει αυτό φαίνεται πολύ. Δεν ξέρω κατά πόσο ελεύθερο χρόνο θα έχω τις επόμενες μέρες για άλλους χαρακτήρες αλλά όποιος άλλος θέλει να συνεχίσει, ευχαρίστως!

He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Απ: Εξέλιξη χαρακτήρων - by Σιέρα - 06-06-2017, 05:59 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)