Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 6ο - Beyond the Wall
#7
(16-08-2017, 08:14 PM)arwyn link Wrote: Οι D&D αντί να ακολουθούν και να ακούν τον GRR Martin, έχουνε κάνει πλέον κολλητή την EL James;;; 50 Shades of Thrones ;;;  (think)


Τι φακινγκ μλκία ήτανε αυτη;;;  :x :x


Ζητώ ταπεινά συγγνώμη από τους leakers, που αν και ητανε 100% σωστοί, εγω τους ειχα υπεροπτικα απορριψει ως τρολλς και κακους φανφικάδες.  :S


Απο τα πιο βλακώδη πραματα που εχω δει, χωρίς λογική, χωρίς στοιχειώδη σεβασμό στο θεατή.


Ετσι μου ρχεται να μη δω καν το 7ο.


:


To ίδιο ακριβώς έχω πάθει... να θυμηθούμε την αιτία...




Η Σερσει ήταν έτοιμη να συνθηκολογήσει, για να αφήσει ακόμα και τη Ντανυ να κάνει περμανάντ, (για αυτό αφήνει ζωντανό τον Τυριον) αλλά κανείς δεν περίμενε την απάντηση της. Θέλαν όλοι να το παίξουν thrillers mode... aka έβαλα τα χεράκια μου και έβγαλα τα ματάκια μου.


Πείτε μου τωρα ότι θα πέσει και το τείχος γιατί τα αγόρια δεν κρατιοντουσαν..και χάρισαν στον Νight king ένα δράκο για να επιστρέψουν στην Σερσει ένα ζόμπι, που ούτως η άλλως η δικαιολογία για περμανάντ θα έπιανε (από όσο λέει η ίδια στον Τζέιμι)...

Για αυτό όλη αυτή η σεναριακή επιτακτική ανάγκη;




Νομίζω πως διαβάζω fanfic,,, Η κάποιος έκανε το μυαλό μου fried σε αυτό το επεισόδιο,
Reply


Messages In This Thread
Απ: Επεισόδιο 6ο - Beyond the Wall - by summer - 16-08-2017, 09:06 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)