Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 6ο - Beyond the Wall
#46
[member=3005]summer[/member] πολύ αστείο το σχόλειο με τον Γκόστ όντως! Γιατί έχει χαθέι λιγάκι! Η Σέρσει θα εντυπωσιαστεί απο το wight όταν έχει δίπλα της το νεκροζώντανο Βουνό? Ίσως το συγκρίνει με την δουλειά του Qyburn. Είναι πιο αποτελεσματικό ο Night King  (giggle) (giggle)


Δεν είμαι σίγουρος πως θα μας εκπλήξουν για εγκυμοσύνη. Σερνικοβότανο μπορούσε να βρεί ο Σάμ σε κανένα βιβλίο αλλά την εγκατέλειψε την Μαστερ-ική!χαχα Ίσως βοηθήσει και με κανένα ξόρκι η Μιλισάνδρα! D&D είναι αυτοί! Όλο και κάτι θα βρούν!



[member=3538]gas1[/member] είχα ξεχάσει τις λεπτομέρειες απο το ταξίδι του Τζόν στον Βορρά. Κοίτα να δείς που φάνηκε χρήσιμο το στόρυ της ζωής των αγρίων!Ευχαριστώ για την διευκρίνιση. Την είδα την προβλήτα απλά μου φάνηκε τεράστια η αλυσίδα!


by-the-way ο Τζέντρι στην wikipedia είναι καταχωρημένος στο main cast! Λέτε να είναι αυτός ο Αζόρ Αχάι! (έχω πέσει κάτω απο τα γέλια)!
“Your words will disappear. Your house will disappear. Your name will disappear. All memory of you will disappear.”  The revenge of Sansa Stark.

"The last thing you're ever going to see is a Stark smiling down at you as you die." "Winter came for House Frey". The revenge of Arya Stark.
Reply


Messages In This Thread
Απ: Επεισόδιο 6ο - Beyond the Wall - by jermn - 18-08-2017, 11:12 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)