Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 6ο - Beyond the Wall
#74
Διαβαζοντας αυτα που ειπατε παραπανω, οντως, ή κατι δεν κολλαει και το εχουν παρακανει με τα κενα σεναριου (γενικα επειδη δεν εχω διαβασει τα βιβλια ακομη, δεν εχω γκριναξει ποτε για το got,νομιζω!), η θα δουμε πολλες ανατροπες. Εξηγουμαι:
-Οντως ο viserion ηταν πιο ακυρος στοχος απο τον ντρογκον για τον NK καθοτι πιο μακρυα και πιο επικινδυνος τη δεδομενη στιγμη.
-Οντως θα μπορουσε να τους ειχε ξεσκισει με τα ακοντια και να τους εχει κανει ολους ww οσο καθονταν και κοιμοντουσαν απεναντι του στον παγο.
-Αφου σε καποια φαση οταν εχουν ηδη περασει απεναντι τους whit, τους δειχνει να βγαινουν απο το νερο και να τραβανε καποιον απο το dream team, γιατι δεν περνουσαν το νερο εξ αρχης? Το ιδιο και στο χαρντχομ, αφου οι δικοι μας την εκαναν απο κει με τις βαρκες και οι αλλοι δεν μπορουσαν υποτιθεται να κολυμπησουν να τους φτασουν.
-Κι αν δεν κολυμπανε πως βουτηξαν να δεσουν τον viserion για να τον τραβηξουν. Μηπως καποιοι κολυμπανε?


Αυτα απο κενα για την ωρα. Κατι αλλο τωρα. Η αρυα παντως τζαμπα τραβηχτηκε μεχρι Γουιντερφελ, αφου ο Τζον δεν ειναι κει και παει Κ.Λ, τουλαχιστον αν πηγαινε κινγκς λαντινγκ και τη σερσει θα καθαριζε και θα τον εβλεπε. Δεν εχει προγραμμα Tongue. Αντι να της κουβαλανε γουιτ της σερσει για να την πεισουν δε της τραβανε μια δολοφονια να τελειωνουμε? εχει αρχισει και μου τη δινει!
Σημειωση: Λογικα στο επομενο επεισοδιο, μεσα σ ολα θα χουμε και συναντηση Τζειμι - Μπριεν.

Reply


Messages In This Thread
Απ: Επεισόδιο 6ο - Beyond the Wall - by efatsi - 22-08-2017, 07:27 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)