Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 6ο - Beyond the Wall
#76
  Γεια σας κι από μένα, αν και παρακολουθώ την σειρά από την αρχή και την ιστοσελίδα σχεδόν από την αρχή της δεν είχα εγγραφεί ως τώρα. 
  Δεν έχω διαβάσει τα βιβλία, βλέπω μόνο την σειρά, και όλα αυτά τα χρόνια πολλά σχόλια που αναφερόταν στα βιβλία ή γεγονότα που άλλοι τα έβλεπαν με άλλο μάτι λόγω των αναφορών στα βιβλία εμένα μου φαινόταν κουραστικά.
  Φέτος για πρώτη φορά η σειρά προηγείται των βιβλίων και ο ρυθμός επιταχύνεται. Μπορεί να υπάρχουν οι λεγόμενες ταχυμεταφορές αλλά εγώ τουλάχιστον βλέπω πιο ευχάριστα την σειρά προχωράει πιο γρήγορα και πολλά πράγματα που φαίνονται ανεξήγητα ίσως είναι έτσι για να δώσουν λαβή να αγοραστούν τα βιβλία όταν εκδοθούν που θα εξηγούν κάποια πράγματα.
Εγώ ένα φοβάμαι, ήταν παράδοση σε κάθε τέλος της σεζόν κάποιος αναπάντεχος θάνατος να συμβαίνει και πλησιάζει η ώρα που στο τελευταίο επεισόδιο θα συναντηθούν η Καλίσι με την Σέρσεϊ.  Δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι η Καλίσι είναι σίγουρη για την επόμενη τελική σεζόν. Εκεί που όλοι φανταζόμαστε να ανθεί ο έρωτας του Τζον με την "Ντάνι" του γιατί όχι να μην πάθουμε ένα μικρό σοκ;
Reply


Messages In This Thread
Απ: Επεισόδιο 6ο - Beyond the Wall - by Conan1982 - 22-08-2017, 09:17 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)