Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 7ο - The Dragon and the Wolf
#3
Ενα θερμό ευχαριστώ στα ατομα που ειχανε διαρευσει ολοσωστα ολη τη σαιζον, μαζι με το φιναλε. Ετσι γλιτωσε το κεφαλι μου αλλεπαλληλα χτυπηματα σε ποικιλης σκληροτητας επιφανειες και το λαρυγγι μου βραχνιασμα απο τις φωνες και τα βρισιδια. Απλα ειδα (και) το φιναλε με ειρωνικο χαμογελο στα χειλη.


(bow) (bow) (bow) (bow) (bow) (bow) (bow)




Δεν εχω πλεον ΚΑΜΙΑ αγωνια για το πότε θα συνεχιστει αυτο το τηλεοπτικο φανφιξιον (κάτι λενε για 2019, μουαχαχαχαχα) . Η μονη μου αγωνια είναι να ζει και να βασιλευει ο Μάρτιν ωστε να μας δωσει τα επομενα βιβλια.  :S


Και, σας παρακαλώ Αντμινς και Μοντς, σας εκπλιπαρώ, θέλω να βάλω αβαταρ τον θεό Night King πανω στο Βισεριον να ριχνει το Τειχος και δεν μπορώ. Καμιά συμβουλή; Θενκς!  Smile


Α, ενα ευχαριστω όμως στους Dumb & Dumber που τουλαχιστον ειχανε την προτιμηση να πουνε τον Τζον, Αιγκον. ΟΚ, ναι, Αιγκον ο Τζον σας, αφου δεν αναφερατε πουθενα οτι ο Ραιγκαρ ειχε ηδη γιο Αιγκον. Θενκς, μπεϊμπιζ. Ετσι τουλαχιστον αυτος ο ηλιθιος, ανοστος, αγευστος Τζον/Αιγκον σας διαχωριζεται πλήρως από τον χαρακτηρα του Μάρτιν, ο οποιος υπαρχουνε βασιμα στοιχεια οτι λεγεται ΑιΜΜΜΜον, από τον αγαπημένο θειο του Ραιγκαρ και μεηστερ. Σωστη επιλογη για το φανφιξιον σας, D-D boys.  :o


(wasntme)


Υ.Γ. [member=194]nirne[/member] Δεν είδαμε, φιλενάδα, εκεινη τη σκηνη, ΟΧΙ. Ξερεις ποια εννοω, με ποιον εννοω. Οχι. Δεν.
Promise me, Ned...
Reply


Messages In This Thread
Απ: Επεισόδιο 7ο - The Dragon and the Wolf - by arwyn - 28-08-2017, 06:45 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)