Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 7ο - The Dragon and the Wolf
#53
(30-08-2017, 12:03 AM)bouzk77 link Wrote: Πλέον παρακολουθούμε μια ενδιαφέρουσα σειρά, αλλά όχι GoT. Το πέρασμα στο απολύτως φανταστικό γίνεται προσχηματικά, οι διάλογοι είναι φτωχοί και η fan made τροπή πανταχού παρούσα. Από την άλλη αποφεύγουν δια ροπάλου να δείξουν γυμνό ή ωμή βία όπως στις προηγούμενες σεζόν - και το κόψιμο του λαρυγγιού soft ήτανε - αλλά θα ανέφεραν καμιά 10αριά φορές τη λέξη "ψλή". Για να πανηγύρια...
Δεν ξέρω από του κρατάει η σκούφια του Παγωμένου, δεν ξέρω τα κίνητρά του, δεν ξέρω ποιος θα επιζήσει για να κρατήσει τον σιδερένιο θρόνο, αλλά για ένα είμαι σίγουρος. Στην 8η σεζόν θα υπάρχει μια "δραματική" τροπή. Η Άρυα δεν θα συγχωρέσει στον Τζον (ή όπως αλλιώς τον λένε - μηΣταρκ) τη συνεργασία του με τον Τζέιμι Λάνιστερ και θα προσπαθήσει να τον στείλει αδιάβαστο, ο Τζον ο Τρομερός και Καζανόβας όμως, θα την σκοτώσει (χωρίς να ξέρει πως είναι αυτή...).

edit: διορθώθηκε ο κώδικας - mod
Ίσως κάποιοι από εμάς δε θέλουν να διαβάζουν σπόιλερ. Λέω τώρα. Γι'αυτό και έχει προβλέψει αντίστοιχη ρύθμιση το φόρουμ.
"Μόνοι γεννιόμαστε και μόνοι πεθαίνουμε,αλλά καθώς περπατούμε μέσα σε αυτό το μαύρο πέπλο παίρνουμε δύναμη ο ένας από τον άλλο." - Μελισάντρα
Reply


Messages In This Thread
Απ: Επεισόδιο 7ο - The Dragon and the Wolf - by Venier - 30-08-2017, 09:21 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)