Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Τάδε έφη ..." forum Westeros.gr
#24
-  [member=194]nirne[/member] ,
χαίρομαι που, έστω και μ' αυτόν τον τρόπο μετά από καιρό, "μιλάμε".
Προσπάθησα ξανά με το νέο λογαριασμό, με κάποιους συνδιασμούς ίσως να έβρισκα τον κωδικό εισόδου, στην τρίτη αποτυχημένη απόπειρα,
έβγαινε η "βοήθεια" που έλεγε να γράψουμε το όνομα ή e-mail και θα μας αποσταλεί μνμ με νέους κωδικούς.(Και) Σ' αυτή τη φάση δεν τα πήγαινα καλά, από δικό μου λάθος, όπως διαπίστωσα, γιατί έβαζα "όνομα/e-mail" ενώ ήθελε ένα απ' τα δυο. Το κατάλαβα και το έκανα (και το ξανά έκανα). Αλλά πέρασαν πάρα πολλές ώρες χωρίς να έρθει κανένα μνμ, όπως και τώρα και τώρα ίσως κατάλαβα αυτό που έγραψες ότι το "σάιτ δεν στέλνει πλέον μνμ".
Οπότε αν ένα παλιότερο (και νεώτερο ίσως) μέλος που έχει ξεχάσει τους κωδικούς δεν υπάρχει τρόπος να μπει ενεργά στο φόρουμ
(θυμάμαι πριν μερικούς μήνες που είχα επαφή με "Ασλάν" μου είχε πει ότι ξέχασε τους κωδικούς).
Άρα αν θέλει να μπει κάποιος που δε θυμάται τους κωδικούς, θα πρέπει να ανοίξει νέο λογαριασμό (με τη διαφορά ότι θα πρέπει να δώσει νέο e-mail , διαφορετικό απ' αυτό που είχε δώσει την πρώτη φορά - το δοκίμασα ανεπιτυχώς) και να μπει με νέο ή παρόμοιο με το παλιό όνομα.
Επίσης ίσως πρέπει να τονιστεί ότι αν κάποιος ξέχασε τους κωδικούς εισόδου και περιμένει e-mail, όπως γράφει το σύστημα, αλλά δεν έρχονται,  δεν είναι αδιαφορία το ότι δεν έρχονται τα μνμ αλλά αστοχία του συστήματος. *
Εγώ βέβαια το ¨Σαντορ" (σκέτο) μάλλον το αποχαιρετώ εκτός κι αν μου έρθει αναλαμπή με τους κωδικούς (είναι φοβερό αυτό που συμβαίνει: έχουμε γεμίσει παντού κωδικούς κι αν θέλεις κάτι διαφορετικό, όταν τον βάζεις λες ότι είναι πανεύκολος και δε θα ξεχάσεις ποτέ! )

* ίσως τελικά να κάνω εγώ σε όλα λάθος.


- Μια που αναπολώ το σχολείο, μια ωραία εργασία: "Μουσική, τι ακούω, αισθάνομαι - γράφω ζωγραφίζω"
(πρώτα το ακούς και μετά το βλέπεις - εγώ το συγκεκριμένο το 'χα έτσι για χρόνια! )

Μουσική: Yann Tiersen :     https://youtu.be/eKegVhiynow   

ΥΓ: Και εικόνα στο "άβαταρ" προσπάθησα να βάλω, αλλά ανεπιτυχώς (κι εκεί)
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Απ: "Τάδε έφη ..." forum Westeros.gr - by SANDOR CLEGANE - 15-03-2020, 02:34 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)