Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Το ροζ γράμμα
#1
Quote:Ο ψευτό-Βασιλιάς σου, είναι νεκρός, μπάσταρδε. Αυτός, και όλος ο στρατός του, διαλύθηκαν σε μάχη διάρκειας 7 ημερών. Πες στην κόκινη πόρνη του, ότι έχω το μαγικό σπαθί του....
...Είπες στον κόσμο ότι έκαψες τον Βασιλιά-πέρα-από-το-Τείχος. Ανταυτού, τον έστειλες στο Winterfell για να κλέψει την νύφη μου.

Απόσπασμα, από το γράμμα που έστειλε o Ράμσεϊ Μπόλτον, στον Τζον Σνόου. Τι πιστεύετε, ότι αυτό το γράμμα είναι αληθινό ; Να επισημάνουμε ότι δεν υπήρχε η σφραγίδα των Μπόλτον... Θα μπορούσε το γράμμα να είναι όντως από τον Μπάσταρδο του Μπόλτον ? Αν ναι, πως ξέφυγε από την μάχη, τι από αυτά που αναφέρει είναι αλήθεια, και τι ψέματα ? Αν όχι, ποιός έγραψε αυτό το γράμμα ? Μήπως ο ίδιος ο Στάννις, για να τεστάρει τον Τζον ?
#2
O Stannis δεν νομιζω. Εγω πιστευω οτι το εστειλε ο Mance..

To:
Quote:Ramsay Bolton, Trueborn Lord of Winterfell.
made me [Image: lol.gif] [Image: lol.gif] [Image: lol.gif]
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#3
Τόση όρεξη για αστειάκια ο Μάνς..;

Πραγματικά δεν ξέρω τι να υποθέσω... Το μόνο που ξέρω είναι ότι όταν το διάβασα το γράμμα στο βιβλίο, μιλάμε για απίστευτη ανατριχίλα..

Αν είναι πραγματικό, τότε ο Βορράς θα έχει σοβαρότατο πρόβλημα και αν δεν είναι, δεν μπορώ να φανταστώ ποιός μπορεί να το έγραψε άλλος και γιατί.
#4
λετε να το εγραψε ο σταννις για να τον τεσταρει?αν οχι νομιζω πως θα υπαρχει σοβαρο θεμα
#5
Ο Σταννις δεν πιστευω να το εγραψε, παρα ειναι εντιμος για να κανει κατι τετοιο,να μου λεγατε ο καποις αλλος να το δεκτω....
#6
Quote:O Stannis δεν νομιζω. Εγω πιστευω οτι το εστειλε ο Mance..

Και να αποσκοπούσε που ;
Owner & Administrator
#7
μηπως οντως χανει ο σταννις?
#8
Όλα οδηγούν στο ότι πραγματικά χάνει ο Στάνις...

Δεν μπορώ να φανταστώ μια εκδοχή που να κερδίζει και κάποιος \"δικός μας\" να στέλνει τέτοιο μήνυμα για οποιοδήποτε λόγο...

Εκτός βέβαια και αν το γράμμα λέει τη \"μισή αλήθεια\".

Ότι δηλαδή ο Στάνις έφυγε και δεν επιτέθηκε στο Winterfel, αφού η ήττα θα ήταν σίγουρη. Ίσως και να πήγε κάπου αλλού για κάποιο λόγο στρατηγικής. Και ο Μπόλτον έστειλε ένα μισοαληθινό γράμμα, για να παρασύρει τον Τζον και τους υπόλοιπους που αναφέρει σε αυτόν, πριν προλάβουν να καταλάβουν το ότι δεν ισχύει...
#9
The Winds of Winter [spoiler=Spoiler:be2dtedr]o Stannis δεν χανει και συλλαμβάνει τον Karstark για την προδοσια του, βρισκει τον Theon και την Jayne. Απλα ο Stannis Kicks some @sses[/spoiler:be2dtedr]
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#10
Quote:The Winds of Winter [spoiler=Spoiler:dvhkpqj0]o Stannis δεν χανει και συλλαμβάνει τον Karstark για την προδοσια του, βρισκει τον Theon και την Jayne. Απλα ο Stannis Kicks some @sses[/spoiler:dvhkpqj0]

Aχαχαχαχαχαχαχχαχ ναι!!!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)