Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quiz. Σε ποιόν Οίκο ανήκεις ?
#1
Νιώθεις Lannister, ή Stark ? Συμπεριφέρεσαι σαν έναν Targaryen, ή στις φλέβες σου κυλάει αίμα Greyjoy ? Κάνε το τεστ για να μάθεις !


Quiz: Σε ποιόν Οίκο ανήκεις ?


Όσοι κάνετε το test, ποστάρετε μετά τα αποτελέσματα σας (με το link), να δούμε ποιόν πρέπει να προσέχουμε πίσω από την πλάτη μας [Image: icon_eek.gif]
Επίσης, όταν σας ζητήσει όνομα στην αρχή, βάλτε το όνομα του Λογαριασμού σας εδώ στο forum [Image: icon_bounce.gif]
Owner & Administrator
Reply
#2
Και ξεκινάω πρώτος Big Grin

[Image: 8yfnQwu.png]

Για Λάννιστερ το ένιωθα, αλλά περίμενα και κάτι από Greyjoy, όχι από Targaryen [Image: icon_sad.gif] Δεν είμαι τρελός [Image: icon_sad.gif]
Owner & Administrator
Reply
#3
Εγω απο οτι φαινεται ειμαι μπασταρδη Big Grin

[Image: neiqnzL.png]

Κατι απο όλα Big Grin Μόνο Σταρκ που ήθελα, δεν βγήκα...
Reply
#4
[Image: a6acefc536c64c8dae5e8ef.png]

Μα τους Επτα... Greyjoy, an kai για καποιο λογο το μεγαλυτερο ποσοστο εινα Λαννιστερ!
Reply
#5
Ήμαρτον, τουλάχιστον έχω το ομολογουμένως πιο cool μότο από όλα τα houses! [Image: icon_lol.gif] [Image: icon_lol.gif]

[Image: ourCkms.png]
Reply
#6
Μου α χα χα !!

Baratheon και ξερό ψωμί ρε. Κρασάκι και πόρνες, γιατί μπορούμε !

[Image: ys5JiOD.png]
Reply
#7
Quote:[Image: a6acefc536c64c8dae5e8ef.png]

Μα τους Επτα... Greyjoy, an kai για καποιο λογο το μεγαλυτερο ποσοστο εινα Λαννιστερ!

Το ποσοστό δεν είναι μόνο για σένα, αλλά για όλους που έχουν κάνει το τεστ [Image: icon_eek.gif]
Owner & Administrator
Reply
#8
Ελα που παραπονιέστε, ορίστε, βγηκα εγω Σταρκ ! (αν και επρεπε να υπαρχει επιλογη, Οικος του Λευκου και του Ασπρου o_O)
Για αυτο νιώθω τόσο κοντά στον Τζον !

[Image: 8zrjqv7.png]
Reply
#9
Your Result
House Greyjoy
We do not sow. Γιατί τέρμα τα λόγια... Μόνο πράξεις !


Χαλαρα!
Reply
#10
χμ.....δεν με φανταστηκα ποτε συγγενη με τον θηον..
Your Result
House Greyjoy
We do not sow. Γιατί τέρμα τα λόγια... Μόνο πράξεις
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)