Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ο Robb Stark πέθανε δις ?
#1
Μετά τον θάνατο του Robb, στον κόκκινο γάμο, μαθένουμε από εκτενείς αναφορές, ότι o Grey Wind είχε αφηνιάσει, πριν τον σκοτώσουν και αυτόν... Επίσης στο 4ο (ή στο 5ο) βιβλίο, σύμφωνα με τους Φρέυ, ο Robb μεταμορφώθηκε σε λυκάνθρωπο, δήθεν, για να καλήψουν το έγκλημα τους...

Μου ήρθε ξαφνικά μια ιδέα όμως... Αν και δεν ξέρουμε αν ο Robb ήταν γουάργκ όπως τα αδέρφια του, κάλιστα θα μπορούσε να είναι... Και σκέφτομαι... Μήπως όταν τον δολοφόνησαν, έκανε γουάργκ στον Grey Wind, όπου και τον ξανά-σκότωσαν ?

Θα μπορούσε ο Robb Stark, να πεθάνει 2 φορές μέσα σε λίγη ώρα ? Θα ήταν πραγματικά σπαρακτικό κάτι τέτοιο....
#2
Και αν έκανε και τρίτη φορά πριν φάνε και τον Λύκο και είναι ακόμα και αυτός ζωντανός και τα πίνει σε ταβερνούλες με τον Πατέρα του που έκανε το ίδιο;

Big Grin :face:

(οκ σταματάω)
#3
Και αν ο Robb έκανε γουαργκ στην μάνα του (για αυτό έβγαζε τα μάτια της κ.λπ. προς στο τελος) ???

Και η Σκληρόκαρδη στην πραγματικότητα είναι ο Robb ? Big Grin [Image: icon_eek.gif]
#4
Quote:Και αν ο Robb έκανε γουαργκ στην μάνα του (για αυτό έβγαζε τα μάτια της κ.λπ. προς στο τελος) ???

Και η Σκληρόκαρδη στην πραγματικότητα είναι ο Robb ? Big Grin [Image: icon_eek.gif]

Τερατουκλα...

Σιγουρα ειχε μια \'\'ιδιαιτερη\'\' σχεση με το λυκο του,αλλα δεν νομιζω να ηταν γουαργκ δεν μας εδειξε τιποτα τετοιο
#5
Quote:Και αν ο Robb έκανε γουαργκ στην μάνα του (για αυτό έβγαζε τα μάτια της κ.λπ. προς στο τελος) ???

Και η Σκληρόκαρδη στην πραγματικότητα είναι ο Robb ? Big Grin [Image: icon_eek.gif]
#6
οντωςσ παιδια δεν εχουμε στοιχεια που να μας δειχνουν οτι ο ρομπ ειναι γουραγκ
#7
εγώ πιστεύω ακράδαντα ότι όταν πέθανε \"μπήκε\" στον Greywind και για αυτό φώναξε το όνομα του.
...και μετά ξαναπέθανε οριστικά.
#8
yeup, συμφωνώ... μπήκε άνετα στον Γκρειγουιντ
#9
Quote:εγώ πιστεύω ακράδαντα ότι όταν πέθανε \"μπήκε\" στον Greywind και για αυτό φώναξε το όνομα του.
...και μετά ξαναπέθανε οριστικά.

καλα να παθει, επρεπε να πεθανει... Δεν υπαρχει χορος για πολλους
#10
Αν και σκεφτόμουν τώρα...
Ποιες οι πιθανότητες ο Robb να μην πέθανε ;
Να έγινε το όλο σκηνικό με το κεφάλι του Λύκου, για να μην μπορούν να τον αναγνωρίσουν, και να τον έχουν ζωντανό, αιχμάλωτο ;


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)