Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
που ειναι ο ρικον σταρκ?
#1
διαβαζοντας το πεμπτο βιβλιο δεν εχω συναντισει ακομα τον ρικον το μικρο αδερφο του μπραν....χανετε ξαφνικα?
#2
Όχι είναι μαζί με την Osha θα γίνει αναφορά παρακάτω στο βιβλίο.
#3
στο Skagos με την Osha

(αν ισχυει η θεωρεια οτι η προηγουμενη Lady Stark ηταν Skagosi, ειναι με την οικογενεια της μητερας του Ned)
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#4
άσε βρε το παιδί να το μάθει μόνο του άμα ήταν του το έλεγα κι εγώ [Image: icon_razz.gif]
πλάκα κάνω ο anastasis δεν έχει πρόβλημα με τα spoils απ\' όσο ξέρω.
#5
Quote:στο Skagos με την Osha

(αν ισχυει η θεωρεια οτι η προηγουμενη Lady Stark ηταν Skagosi, ειναι με την οικογενεια της μητερας του Ned)

Βασικα αυτο και αν ειναι crackpot... δεν εχουμε ουτε καν ενδειξη ποια ηταν η μητερα του Νεντ, παντως θα μπορουσαμε να υποθεσουμε οτι το ειπε ο Μειστερ Λεουιν στην Οσα λιγο πριν πεθανει...
#6
Quote:
\"Jon\'s spearwife\":wcmirnrm Wrote:στο Skagos με την Osha

(αν ισχυει η θεωρεια οτι η προηγουμενη Lady Stark ηταν Skagosi, ειναι με την οικογενεια της μητερας του Ned)

Βασικα αυτο και αν ειναι crackpot... δεν εχουμε ουτε καν ενδειξη ποια ηταν η μητερα του Νεντ, παντως θα μπορουσαμε να υποθεσουμε οτι το ειπε ο Μειστερ Λεουιν στην Οσα λιγο πριν πεθανει...
Ναι η θεωρεία ότι η μητέρα του Ned είναι Skagosi είναι τελείως crackpot καθώς το μόνο που ξέρουμε είναι το ποσά ζωντανά παιδιά είχε γύρω στο RR και ότι η μητέρα της ήταν Flint of the Mountain. To ότι ο Rickon και η Osha είναι στο Skagos είναι γεγονός.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)