Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ο ρόλος της sansa stark
#1
ποιος πιστεύετε ότι θα είναι ο ρόλος της στην σειρά?και αν θα τηρήσει την υπόσχεση του ο μικροδάκτυλος
Reply
#2
Πιστεύω πως η Sansa δεν είναι τίποτα παρά μια μαριονέτα του Littlefinger. Μπορεί να φαίνεται ότι την έχει παρέα, γιατί αγάπαγε την μητέρα της, αλλά στην πραγματικότητα ο Petyr αγαπάει μόνο τον εαυτό του. Πιστεύω πως δεν θα διστάσει να χρησιμοποιήσει την Sansa για να πετύχει τους σκοπούς του, ακόμα και αν χρειαστεί να την πετάξει από καμιά Φεγγαρόπορτα :clown:
Reply
#3
Δεν θα την τηρησει, οχι απο δικη του ανικανοτητα αλλα [spoiler=Spoiler:fai2j9du]αν αν παει ο Ντειβος και φερει τον Ρικον απο το Σκαγκος οι βορειοι αρχοντες ποιον θα υποστηριξουν;; [spoiler=Spoiler:fai2j9du]τον Μπραν δεν τον κοβω να ξαναρχεται νοτια του τοιχους με το δικο του σωμα τουλαχιστον, θα γουσταρα να \'\'φορεσει\'\' το σωμα του Χοντορ και να σφαζει Λαννιστερ Μπολτον και Φρευ[/spoiler:fai2j9du][/spoiler:fai2j9du]
Reply
#4
κοίτα είναι αδέρφια αλλά σαν μεγαλύτερη και λόγο του μικροδάκτυλου δίνω προβάδισμα στην σανσα
Reply
#5
Μπορεί κάποιος να μας θυμίσει αν στην σειρά διαδοχής των Βόρειων μετράνε και οι γυναίκες ; Μου διαφεύγει αυτήν την στιγμή
Owner & Administrator
Reply
#6
Απο οτι εχω καταλαβει εχει προτεραιοτητα εχει ο μεγαλυτερος εν ζωη αρσενικος διαδοχος Mega spoiler για οσους δεν εχουν διαβασει τα βιβλια. Μην λετε οτι δεν προειδοποιησα [spoiler=Spoiler:fh0vj48n]Οταν πεθαινει ο Τζοφρυ δεν τον διαδεχεται η Μυρσελλα αλλα ο Τομμεν![/spoiler:fh0vj48n]
Reply
#7
για να πω την αλήθεια δεν το θυμάμαι αλλά λογικά το αμέσως επόμενο σε ηλικία παιδί δεν γίνετε βασιλιάς?
Reply
#8
Quote:Απο οτι εχω καταλαβει εχει προτεραιοτητα εχει ο μεγαλυτερος εν ζωη αρσενικος διαδοχος Mega spoiler για οσους δεν εχουν διαβασει τα βιβλια. Μην λετε οτι δεν προειδοποιησα [spoiler=Spoiler:r2rjjqe4]Οταν πεθαινει ο Τζοφρυ δεν τον διαδεχεται η Μυρσελλα αλλα ο Τομμεν![/spoiler:r2rjjqe4]

Μόνο που αυτό γίνεται στον Νότο... Στον Βορρά έχουν τους δικούς τους νόμους...
Owner & Administrator
Reply
#9
Quote: προτεραιοτητα εχει ο μεγαλυτερος εν ζωη αρσενικος διαδοχος
Μονο στο Ντορν δεν εχει σημασια το φυλλο του παιδιου στα υπολοιπα Βασιλεια,αυτο που αναφερω παραπανω
Reply
#10
άρα λογικά ο μπραν
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)