Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reek on Game of Thrones(spoilers)
#1
πιστευτε να τον εχουν αλλαξει καθολου τον theon οπως εχουμε δει σε artwork απο το βιβλιο η λετε να τον αφησουν ετσι οπως ειναι?
Chaos is a ladder.Many who try to climb it fail,never get to try again.The fall breaks them. And some are given a chance to climb but they refuse.They cling to the realm,or the gods,or love illusions.Only the ladder is real.The climb is all there is.
Reply
#2
Επειδή μόλις τελείωσα το τρίτο βιβλίο θέλω να σημειώσω πως δεν έχω κάποιο σημάδι του Θύον!
Αναφέρει πως τον έχουν οι Μπόλτον και στους δίδυμους ο Ράμσεϊ φέρνει στην Κάτλυν ένα κομμάτι από το δέρμα του μικρού του δακτύλου αλλά μέχρι εκεί. Δεν ξέρουμε τίποτα άλλο. Υποθέτω λοιπόν πως στην σειρά δεν πρέπει να τον δείξουν παρά ελάχιστα!!

(Αν και δεν νομίζω να το κάνουν [Image: icon_razz.gif] )
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#3
Αν κρίνουμε από το trailer, θα το κάνουν... γιατί το άφησαν να εωρείτε στο τέλος της 2ης σεζόν...
Για να έβαλαν και τον Ramsay στην σειρά πάει να πει ότι σκοπεύουν να δείξουν κάποια από τα βασανιστήρια...


Αλλά δεν νομίζω να τον μεταμορφώσουν τόσο τραγικά όσο περιγράφετε στα βιβλία... Όχι ακόμα τουλάχιστον
Owner & Administrator
Reply
#4
Και γενικά αν κρίνουμε από το πως έδειξαν την Ουλή του Τύριον δε νομίζω να εμφανίσουν τον θύον και πολύ... γδαρμένο !
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#5
Quote:Και γενικά αν κρίνουμε από το πως έδειξαν την Ουλή του Τύριον δε νομίζω να εμφανίσουν τον θύον και πολύ... γδαρμένο !
γδαρμενο οχι...απλα χρειαζεται να χασει πολλα κιλα και να αφησει μακρια μαλλια..πιστευω οτι θα δειξουν αρκετα ramsay και theon..θα ειναι δημιουργημενες σκηνες πιστευω
Chaos is a ladder.Many who try to climb it fail,never get to try again.The fall breaks them. And some are given a chance to climb but they refuse.They cling to the realm,or the gods,or love illusions.Only the ladder is real.The climb is all there is.
Reply
#6
Quote:
\"Alie Kladis\":ld3ipz3a Wrote:Και γενικά αν κρίνουμε από το πως έδειξαν την Ουλή του Τύριον δε νομίζω να εμφανίσουν τον θύον και πολύ... γδαρμένο !
γδαρμενο οχι...απλα χρειαζεται να χασει πολλα κιλα και να αφησει μακρια μαλλια..πιστευω οτι θα δειξουν αρκετα ramsay και theon..θα ειναι δημιουργημενες σκηνες πιστευω
συμφωνω... οσο για το γδαρμενο το make up κανει θαυματα
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#7
Quote:οσο για το γδαρμενο το make up κανει θαυματα

αυτό έλειπε, να τον γδάρουν στ\'αλήθεια [Image: lol.gif]
Owner & Administrator
Reply
#8
Quote:
\"Jon\'s spearwife\":u1e63rj0 Wrote:οσο για το γδαρμενο το make up κανει θαυματα

αυτό έλειπε, να τον γδάρουν στ\'αλήθεια [Image: lol.gif]
ναι καλε... :clown: εννοουσα απο το να μην δειξουν τα γδαρσιματα [Image: icon_razz.gif]
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#9
θα ηθελα να τον δω ετσι παντως....
[Image: tumblr_mbfrpmnFUs1r0iluco1_500.jpg]
Chaos is a ladder.Many who try to climb it fail,never get to try again.The fall breaks them. And some are given a chance to climb but they refuse.They cling to the realm,or the gods,or love illusions.Only the ladder is real.The climb is all there is.
Reply
#10
Quote:Και γενικά αν κρίνουμε από το πως έδειξαν την Ουλή του Τύριον δε νομίζω να εμφανίσουν τον θύον και πολύ... γδαρμένο !

Η ουλή όμως θα σήμαινε ειδικό μεηκ απ, ο Theon είναι αδύνατος, βρώμικος αλλά είχα την εντύπωση ότι ο Ramsay του έκοψε ότι του έγδαρε...
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)