Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dragon wolf
#1
καλησπερα παιιδα θα ηθελα να ρωτησω κατι. επιδει δεν εχω βρει ακομα χρονο να ξανα διαβασω τα βιβλια απο την αρχη, καπια στιγμη στο τριτο βιβλιο αν δεν κανω μεγαλο λαθος ο μπραν ή η αρυα δεν θυμαμε καλα βλεπει ενα ονειρο που ειναι ολοι οι λυκοι της αγγελης ( τα αδερφια της ) να ειναι μαζι και βλεπει και αλλο λυκο που ειναι διαφορετικος γιατι εχει φτερα (νομιζω δρακου) και να πεταει , μηπως ξερει να μου πει κανεις σε πιες σελιδες ειναι γιατι ειμαι φανατικος οπαδος του jon snow ως azor ahai και ψαχνω να διαβασω ολα οσα αφορουν αυτο?.
[\"Where do whores go?]
#2
Αυτο δεν το θυμαμαι.

οσο για το Dragonwolf δεν εχει να κανει τοσο με το Jon=AAR οσο με το Jon Targaryen trueborn son of Rhaegar Targaryen and Lyanna Stark
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#3
πιστευω οτι δεν εχει νοημα να ειναι ο jon νομιμος διαδοχος του θρονου (αρα και βασιλιας στο τελος) χωρις να ειναι ο azor ahai, το αντιστροφο νομιζω οτι μπωρει να ισχυει. οσο για το ερωτημα μου ελπιζω να μην ειμαι τοσο λαθος γιατι αν ισχυει νομιζω οτι λεει πολλα
[\"Where do whores go?]
#4
Ούτε εγώ θυμάμε να είχα διαβάσει ποτέ κατι τέτοιο... Μήπως το φαντάστηκες φίλε ksoudi ?
#5
ελπιζω να μην με απατα τοσο πολυ η μνημη μου. αν το βρω θα το ποσταρω παντως
[\"Where do whores go?]
#6
Quote:πιστευω οτι δεν εχει νοημα να ειναι ο jon νομιμος διαδοχος του θρονου (αρα και βασιλιας στο τελος) χωρις να ειναι ο azor ahai, το αντιστροφο νομιζω οτι μπωρει να ισχυει. οσο για το ερωτημα μου ελπιζω να μην ειμαι τοσο λαθος γιατι αν ισχυει νομιζω οτι λεει πολλα
Συμφωνώ οτι ο Jon θα ειναι βασιλιάς γιατι έσωσε/θα σώσει τον κόσμο ως AAR αλλα το οτι ειναι και ο κανονικός Targ βασιλιάς ειναι τελείως ξεκάθαρο απο την σκηνή στο ToJ.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)