Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ένα θέμα που καίει όλους νομίζω ΔΡΑΚΟΙ
#1
τελικά μεγαλώνουν?
#2
Ναι ξεκίνησαν να μεγαλώνουν.
#3
Οι δράκοι μεγαλώνουν αργά, αλλά σταθερά. Όπως αναφέρετε αρκετές φορές, για να μεγαλώσουν πιο γρήγορα, πρέπει να είναι ελεύθεροι. Κάτι σαν τις τσιπούρες ελευθέρας βοσκής ένα πράγμα [Image: affraid.gif] . Παρακάτω ένα SPOILER για όσους δεν έχουν διαβάσει το 5ο βιβλίο ακόμα

Η ντάνυ φυλακίζει τους 2 δράκους, Viserion, Rhaegal στα μπουντρούμια μιας πυραμίδας, οπότε καθυστερεί και την ανάπτυξη τους... Ο δε Drogon όμως, το σκάει, και κάνουν καιρό να τον δουν. Όταν όμως επιστρέψει, έχει μεγαλώσει αρκετά. Σύμφωνα με τις περιγραφές, είναι \"μεγαλύτερος, από το μεγαλύτερο άλογο που είχε δει ποτέ\", και αντέχει το βάρος της ντάνυ, οπότε και βλέπουμε την πρώτη πτήση της !
Owner & Administrator
#4
πρέπει άμεσα να πάρω το βιβλίο Νο5 [Image: icon_razz.gif]
#5
Παιδια να κανουμε μια ψηφοφορια για υπολοιπα 2 Κεφαλια του δρακου. μονο που δεν ξερω πως να το κανω, εκει να δεις κουβεντα!!!!

Quote:πρέπει άμεσα να πάρω το βιβλίο Νο5 [Image: icon_razz.gif]

Ναι πρεπει... [Image: icon_razz.gif] [Image: icon_razz.gif]
#6
αλλά αυτό το σποιλ το ήξερα Big Grin μακάρι να γίνουν μεγάλοι παντως
#7
Θα γίνει και αυτό Στάθη... Απλά περιμένω να μαζευτούν περισσότερα άτομα, πριν ξεκινήσω τις πολλές ψηφοφορίες
Owner & Administrator
#8
περιμένουμε με αγωνία.....
#9
Pfff... δεν πιστεύω ότι είναι κάτι σημαντικό. Άλλο ένα red-herring
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#10
Οι δράκοι είναι πολύ εύκολη λύση!... δεν ξέρω αλλά νομίζω πως δεν ψάχνουμε τρία κεφάλια δράκου... ίσος δύο ή και ένα μπορεί! Αν και οι τρεις δράκοι ζήσουν τελικά νομίζω έχουμε queen on the Iron Throne!! .... και φυσικά οι δράκοι δεν μεγαλώνουν απλά... θερία γίνονται [Image: icon_wink.gif]
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)