Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αναβάθμιση
#1
Καλησπέρα

Από αυτήν την στιγμή, για τα εγγεγραμμένα μέλη, δεν θα υπάρχουν διαφημίσεις της Google.
Οπότε όσοι είστε απλοί επισκέπτες, κάντε μια δωρεάν εγγραφή, να απαλλαγείτε από τις διαφημίσεις...

30/03/13 Διόρθωση: Πλέον δεν υπάρχουν διαφημίσεις, ούτε για τους επισκέπτες (δηλαδή δεν υπάρχουν καθόλου διαφημίσεις. για κανέναν)
Owner & Administrator
Reply
#2
Πέτρο, όσο πάς και το καλυτερεύεις το φόρουμ. Ξεκίνησε πολύ απλό, και έχει γίνει πολύ σύγχρονο και ωραίο. Μπράβο !
Reply
#3
Μαζί με εμάς αναβάθμισε και ο Μάρτιν το site του [Image: icon_razz.gif] !! Πάντως μπράβο πραγματικά! Είναι πολύ καλό και το δικό μας !!!
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#4
Παλι καλα να λες που το αναβαθμισε ο Μαρτιν... δεν παλευοταν ετσι οπως ηταν [Image: lol.gif]
Reply
#5
Καλησπέρα και από εμένα σε όλη την παρέα.

Να σας πω ότι σας διαβάζω σε καθημερινή βάση... Ναι μεν δεν ποστάρω λόγο έλειψης χρόνου, αλλά και του ότι δεν ξέρω τόσα πολλά όσα εσείς, αλλά παρόλα αυτα σας διαβάζω κάθε μέρα. Απλά για να ξέρετε ότι δεν είναι μόνο όσοι φένονται, είναι κι άλλοι....
Reply
#6
Ναι ήταν σε άθλια κατάσταση [Image: lol.gif]
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#7
Χαίρετε

Μια διόρθωση σε σχέση με εχθές. Οι διαφημίσεις, βγήκαν και για τα μέλη, αλλά και για τους επισκέπτες. Πλέον δεν υπάρχει καμία διαφήμιση της Google στο site μας...

Owner & Administrator
Reply
#8
Φουλ στον κόσμο βλέπω [Image: icon_cheers.png]
Reply
#9
Και η έκδοση για smartphones είναι πολυ εύχρηστη και βολικη
\"Power is a curious thing...
Power resides where men believe it resides;
It\'s a trick, a shadow on the wall, and a very small man can cast a very large shadow.\"
Reply
#10
Quote:Και η έκδοση για smartphones είναι πολυ εύχρηστη και βολικη

Επίσης κάπου είχα φτιάξει και ένα application, για iphone, αλλά δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα [Image: lol.gif]
Owner & Administrator
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)