Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Πως άραγε...;
#1
Σε λιγότερο από 24 ώρες το πρώτο επεισόδιο βγαίνει On air! Έτσι είπα να ρωτήσω κάτι που με καίει!

Ο δεύτερος κύκλος έκλεισε με τον Σαμ αποκλισμένο κάπου κοντά στην γροθιά των πρώτων ανθρώπων! Γύρο του ήταν κάποιοι άλλοι οι οποίοι οδηγούσαν τα στοιχειά! Βλέπουμε όμως να \"προσπερνούν\" σχεδόν τον Σαμ και να μην του κάνουν κάτι! ....πως λέτε να καταφέρουν να μας δείξουν αυτά που έγιναν στο βιβλίο.... καθώς η θέση του Σαμ είναι τελείως άκυρη και λάθος!!! .... Εγώ δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι! Περιμένω [Image: icon_wink.gif]
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#2
Το άλλαξαν αρκετά εκεί. Είδαμε ότι σχεδόν είχαν φτάσει στο τείχος, ενώ στα βιβλία η όλη δουλειά έγινε στην γροθιά των πρώτων ανθρώπων.

Η λογική λέει ότι θα βγει η φρουρά να τους αντιμετωπίσει, και κάπου εκεί θα βρει και τον Σαμ.. Ή μπορει να το αλλάξουν αρκετά, και ο σαμ να πάει μόνος του στο σπίτι του Κρέιστερ
Owner & Administrator
Reply
#3
Δηλαδή κατά μέτωπο επίθεση από την νυκτερινή φρουρά;;
Τι να πω ήταν μια άθλια αλλαγή και νομίζω και χωρίς λόγο. ίσος να γλυτώσουν μερικούς κομπάρσους αλλά και τι με αυτό!!

Πάντως νομίζω πως από εδώ και πέρα το βιβλίο με την σειρά θα γίνουν δύο τελείως διαφορετικές ιστορίες! Και θα μας γεμίσουν και με σπόιλερ!!! [Image: icon_wink.gif]

[spoiler=Spoiler:85ldk7nz]βλέπε Νεντ να λέει στην πρώτη σεζόν στον Τζον πως μπορεί να μην έχει το όνομα του αλλά έχει το αίμα του.... L+R=J [Image: icon_wink.gif][/spoiler:85ldk7nz]
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#4
φαντάσου αλλαγή σκηνικού, να κατασκηνώσουν οι Others στην γροθιά των πρώτων ανθρώπων, και να τους επιτεθεί η φρουρά [Image: lol.gif] [Image: lol.gif] [Image: lol.gif] [Image: lol.gif]
Owner & Administrator
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)