Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Σεζόν 4 !
#1
Τα νέα είναι πολύ ευχάριστα !
Η αγαπημένη μας τηλεοπτική σειρά, μόλις ανανεώθηκε για 4η σεζόν !

Την ανακοίνωση έκανε ο πρόεδρος προγραμματισμού του HBO, Michael Lombardo.

Κάτι το οποίο ήταν ναι μεν αναμενόμενο, μιας και η πρεμιέρα στις 21:00 είχε 4.4 εκατομμύρια τηλεθέαση, και μετά από τις 2 γρήγορες επαναλήψεις, 6.7 εκατομμύρια !

Επίσης έκανε παγκόσμιο ρεκόρ στο παράνομο κατέβασμα, μιας και έσπασε το ρεκόρ των HEROS από το 2008 (145.000 ταυτόχρονα downloads ενός torrent) σημειώνοντας 145.000 ταυτόχρονα downloads, και πάνω από 1 εκατομμύριο την 1η ημέρα (σσ Χθες)


[Image: 2lddatx.jpg]
Owner & Administrator
Reply
#2
Ας μην ξεχνάμε πως η πρεμιέρα της σειράς μας έτυχε να πέσει στο καθολικό Πάσχα που πολύ κόσμος θα ήταν έξω ή με τις οικογενειές τους, και επίσης ήταν το φινάλε της σειράς The Walking Dead. Φέτος είμαι σίγουρος πως η σειρά μπορεί να πιάσει ένα 6άρι 7άρι σε τηλεθέαση, τι λέτε?
A boy knelt; a knight rose. The Young Lion, not the Kingslayer. But that was long ago, and the boy was dead.
Reply
#3

στο imdb παντως η σειρα σκαρφαλωνει συνεχως σε γενικη βαθμολογια.
και ειναι αξιοσημειωτο το γεγονος οτι η σειρα εχει πολλαπλασιες ψηφους σε σχεση με αλλες γνωστες και αγαπητες σειρες (συνολικα περιπου 300.000)

η δευτερη σε ψηφους σειρα υπολειπεται καπου 100.000 ψηφους
\"Power is a curious thing...
Power resides where men believe it resides;
It\'s a trick, a shadow on the wall, and a very small man can cast a very large shadow.\"
Reply
#4
Αναμενόμενο ήταν. IMHO η σειρά είναι πολύ καλή, και δεν υπήρχε περίπτωση να φάει άκυρο.
Και όσο περισσότερο περνάει ο καιρός, κερδίζει viewers αντί να χάνει.
Reply
#5
Λογικο μου φαινεται!ειναι μεγαλη σειρα και εχει πολλα να δειξει..αυτο π με νευριαζει ομως ειναι οτι θα παω 20 χρονων και θα βλεπω ακομα Game OF Thrones!..μακαρια να βγαζει πιο πολλα επεισοδια την σεζον ή να βγαζει πιο συχνα! Wink
[Image: 7d0klh425ancqybnz8tb.jpg]
House of Stark
Reply
#6
Quote:Λογικο μου φαινεται!ειναι μεγαλη σειρα και εχει πολλα να δειξει..αυτο π με νευριαζει ομως ειναι οτι θα παω 20 χρονων και θα βλεπω ακομα Game OF Thrones!..μακαρια να βγαζει πιο πολλα επεισοδια την σεζον ή να βγαζει πιο συχνα! Wink


:?: :?: :?: :?: :?:

πόσο χρονών είσαι τώρα;;;; Big Grin
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#7
Quote:
\"commando\":7fgdhqti Wrote:Λογικο μου φαινεται!ειναι μεγαλη σειρα και εχει πολλα να δειξει..αυτο π με νευριαζει ομως ειναι οτι θα παω 20 χρονων και θα βλεπω ακομα Game OF Thrones!..μακαρια να βγαζει πιο πολλα επεισοδια την σεζον ή να βγαζει πιο συχνα! Wink




:?: :?: :?: :?: :?:

πόσο χρονών είσαι τώρα;;;; Big Grin


ton oktwvrio 8a kleisw ta 17...
[Image: 7d0klh425ancqybnz8tb.jpg]
House of Stark
Reply
#8
Τη σειρά θα τη βλέπεις τουλάχιστον μέχρι τα 23 σου!!! :lol: :lol: :lol:

α, και προσπάθησε να γράφεις στα ελλήνικά...

εμείς οι μεγαλύτεροι κουραζόμαστε από τα greeklish...
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#9
Quote:Τη σειρά θα τη βλέπεις τουλάχιστον μέχρι τα 23 σου!!! :lol: :lol: :lol:

α, και προσπάθησε να γράφεις στα ελλήνικά...

εμείς οι μεγαλύτεροι κουραζόμαστε από τα greeklish...

Χαχαχα.. Smile εχεις ενα δικιο ..δεν νομιζω να βαρεθω παντως..στα ελληνικα γραφω απλα τωρα μου ξεφυγαν!...
[Image: 7d0klh425ancqybnz8tb.jpg]
House of Stark
Reply
#10
Και που ειναι το κακο να φτασεις τα 20 και να βλεπεις ακομα GoT?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)