Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Δρακοι του παγου
#1
Επεσε στα χερια μου ενα βιβλιο με τιτλο \'\'ιστοριες φαντασιες με δρακους\'\'. Υπαρχει μεσα ενα διηγημα του Μαρτιν με μεσαιωνικο παλι σκηνικο αλλα οχι τον κοσμο του game of thrones!Σε αυτο κανουν την εμφανιση τους δρακοι του παγου οπου αντι για φωτια εχουν παγωμενη ανασα!
Υπαρχει εστω μια μικρη πιθανοτητα να τους εισαγει στο Asoiaf ? Μπορει να σταθει ευλογα κατι τετοιο?
#2
Μπορείς να πεις ότι τους έχει εισάγει ήδη, αλλά όχι με την μορφή δράκων... με την μορφή ανθρώπων... και το όνομα \"Others\" [Image: drunken_smilie.png]
Owner & Administrator
#3
Ή ίσως αυτοί οι δράκοι να είναι οι δράκοι που θα φέρει (?) ο Έουρον!!! ... και εκεί θα καταλάβουμε τι πάει να πει \"το τραγούδι της φωτιάς και του πάγου\"
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
#4
πιθανοτητες:
1. Oι δρακοι των Others
2. Eνας παγωμενος δρακος στο Wall
3.
Quote: A blue flower grew from a chink in a wall of ice, and filled the air with sweetness.

Quote: Ή ίσως αυτοί οι δράκοι να είναι οι δράκοι που θα φέρει (?) ο Έουρον!!! ... και εκεί θα καταλάβουμε τι πάει να πει \"το τραγούδι της φωτιάς και του πάγου\"
O Euron εχει ηδη στειλει να παρει τους δρακους που θελει.
Αλλο ή μαλλον αλλος ειναι το song of Ice and Fire
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#5
Ναι το ξέρω πως δεν είναι ο Έουρον και η Ντάνυ το aSoIaF αλλά... φάση θα ειχε!!
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
#6
Σιχαίνομαι προσωπικά και το Euron και την Dany οποτε δεν θα μου αρεσε αλλα επίσης κανένας απο τους 2 δεν ειναι το \"Ice\"
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#7
Φυσικά και δεν είναι! Αλλά αλήθεια αντιπαθείς την Ντάνυ;; ... την Ντανύ; Την Νταινέρυς Ταργκάρυεν Πρώτη στη σειρά του ονόματός της, Βασίλισσα του Μηρήν, Βασίλισσα των Άνταλ και των Ρόυναρ και των πρώτων ανθρώπων, Προστάτιδα του βασιλείου, καλήσι των Ντοθράκι, την επονομαζόμενη Νταινέρυς η Θυελλογέννητη ή Άκαυτη ή Μητέρα των δράκων.
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
#8
Ω ναι. Δεν βλεπω γιατι οχι. Δεν βλεπω γιατι το Stormbrat που το φωναζει οτι ειναι Stormboring αξιζει τιποτα
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#9
Λες θυελλοβαρετή μια κοπέλα με τρεις δράκους! ;; ... εγώ στην θέση σου δεν θα κοιμόμουν σήμερα [Image: icon_wink.gif] ... αλήθεια τώρα, η Σάνσα είναι αρκετά βαρετή, ακόμα και η Μπριέν μερικές φορές, αλλά η Ντάνυ;
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
#10
εχεις διαβασει το Dance ή το Storm που το μονο που κανει ειναι να ονειρευεται τον Daario?

οπως ειπες και εσυ οι δρακοι εχουν το ενδιαφερον οχι αυτη.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)