Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SKIN - ΑΛΛΑΓΕΣ
#1
Καλησπέρα.

Από αυτήν την στιγμή, ο κάθε χρήστης θα έχει την δυνατότητα να διαλέγει το δικό του \"θέμα\" για το forum.

Απάνω - αριστερά, θα υπάρχει μια επιλογή \"Select your skin\". Κάνοντας κλικ εκεί, θα σας βγάλει μια λίστα όπου θα μπορείτε να διαλέξετε το θέμα που θέλετε για προσωπική σας χρήση...

Μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα στα :

1. Blue Velvet (default)
2. Galaxie
3. Green Xept
4. vBulletin (κλασσικό)

Στο μέλλον θα προστεθούν και άλλα θέματα. Θα χαρούμε να ακούσουμε την γνώμη σας για αυτήν την αλλαγή.


Φιλικά,
Admin

Owner & Administrator
Reply
#2
Ωραίο είναι! Μέχρι να το συνηθίσω νομίζω με χτύπησε λίγο άσχημα αλλά μετά από πέντε λεπτά μπήκα στο νόημα!! Καλό!!
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#3
ωραίες οι αλλαγές!

Βέβαια εχω μια προταση αν ενδιαφερεστε...

το προηγουμενο μαυρο-χρυσο δν υπαρχει?
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#4
Όχι, το προηγούμενο δεν θα υπάρχει Δεσποινίς Mod [Image: icon_razz.gif]
Θα σας βάλω όμως αρκετά άλλα να έχετε να διαλέγετε [Image: icon_rolleyes.gif]
Owner & Administrator
Reply
#5
Πολύ ωραίο, Πέτρο. Μπράβο! Είναι πιο ευδιάκριτα όλα έτσι!
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#6
Όντως αν γίνεται το προηγούμενο θέμα να μπει στις επιλογές θα ήταν καλό!
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#7
πολύ καλό, χίλια μπράβο !!!!
Reply
#8

μονο εγω θα διαφωνησω μου φαινεται.
αυτα που κανουμε quote δεν ειναι ευδιακριτα με κανενα απο τα παραπανω θεματα.

επισης , το εντονο πρασινο για παραδειγμα δειχνει ευδιακριτο αλλα πολυ γρηγορα κουραζει το ματι , θα το παρατηρησετε συντομα.
\"Power is a curious thing...
Power resides where men believe it resides;
It\'s a trick, a shadow on the wall, and a very small man can cast a very large shadow.\"
Reply
#9
@vamos1982 επειδη ειχα κ εγω το ιδιο θεμα κοιτα μηπως το galaxie σε βολευει καλυτερα
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#10
Quote:@vamos1982 επειδη ειχα κ εγω το ιδιο θεμα κοιτα μηπως το galaxie σε βολευει καλυτερα

[Image: 1790973621.gif] [Image: 1790973621.gif] ... και εγώ το galaxie έχω βάλει και είναι και πολύ ξεκούραστο και τα quote είναι αρκετά εμφανίσημα !
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)