Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Καλως σας βρήκαμε-Πρωτη γνωριμία!
#1
Χάρηκα για την γνωριμία πάντα ηθελα να βρω ενα site στο οποίο να μπορω να συζητησω την αγαπημένη μου σειρά Game of thrones..Σκοπέυω να διαβάσω και τα βιβλια..

Α ο αγαπημένος μου χαρακτήρας είναι ο John snow και ο Rob stark..Είμαι αντιλανιστερικός μέχρι το κόκκαλο...Θάνατος σε όλους τους ξανθομπάμπουρες
Reply
#2
Καλώς ήρθες φίλε μου !
Σε ευχαριστούμε για την εγγραφή σου, ελπίζουμε να μείνεις ικανοποιημένος, και να προωθήσεις την ιστοσελίδα μας, έτσι ώστε να αποκτήσουμε το κατάλληλο κοινό !
Owner & Administrator
Reply
#3
Καλησπέρα,
καλώς σας βρήκα !

Είμαι μεγάλη fan του Game of Thrones, αυτήν την στιγμή διαβάζω το 4ο βιβλίο, και αναμένω πως και πως, τον 3ο κύκλο της σειράς !

Το site σας φαίνεται πολύ ενδιαφέρον, και χαίρομαι που είμαι από τα πρώτα μέλη ! Καλή σας τύχη παιδιά
Reply
#4
Καλησπερα και καλως σας βρηκα!!!

Εδω και αρκετα χρονια ειμαι fan της σειρας βιβλιων και πως θα μπορουσα να μην λατρεψω και την τηλεοπτικη σειρα!
Επιτελους ενα φορουμ μονο για το Asoiaf ή οπως εγινε ευρυτερα γνωστο ως GoT...

H μοναδικη ευχη που κανω ειναι να κανουμε οσες περισσοτερες επικοδομιτικες συζητησεις μπορουμε, για να γουσταρουμε!!!!!!!!!
Reply
#5
Καλησπέρα Στάθη, καλώς όρισες !

Ελπίζουμε και εμείς το ίδιο, αλλά πρώτα πρέπει να αποκτήσουμε ένα σεβαστό αριθμό μελών.
Έχουμε αρχίσει ήδη την κοινοποίηση της ιστοσελίδας. Αν μπορείς με κάποιο τρόπο να την προωθήσεις και εσύ με την σειρά σου, θα είμαστε ευγνώμων !
Owner & Administrator
Reply
#6
καλησπερα και απο εμενα αντε να μαζευτουμε πολλοι να πιασουμε την κουβεντα κοινοποιησεις ολοι σε φιλους που ασχολουντε καλη αρχη
Reply
#7
Εκανα την κοινοποιηση πριν κανω εγγραφη στο φορουμ Big Grin
Reply
#8
Αντε να μαζευτουμε σιγα σιγα! ~ Spread The Word! The Realm Must Know ~
Reply
#9
Μπήκα και εγώ στην παρεούλα!! επιτέλους και ένα Ελληνικό φόρουμ για τον κόσμο του Μάρτιν!
A boy knelt; a knight rose. The Young Lion, not the Kingslayer. But that was long ago, and the boy was dead.
Reply
#10
καλησπερα και απο μενα!! πολυ καλη δουλεια ! συγχαρητήρια! [Image: icon_cheers.png]
jon snow i love you
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)