Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bran Stark - Πιο βαρετά κεφάλαια πεθαίνουν!
#1
Για όσους διαβάζουν τα βιβλία: Τα κεφάλαια του Bran στο 5ο βιβλίο τείνουν να γίνουν πιο βαρετά και από τα κεφάλαι Sansa όταν βρισκόταν στο King\'s Landing! Μεγάλη απογοήτευση... Και αν δεν γίνει κάποιο θαύμα, μάλλον δεν πρόκειται να ξαναπαίξει ενεργητικό ρόλο στην ιστορία. Κρίμα και ήμουν fan... [Image: icon_sad.gif]
Reply
#2
Θα συμφωνήσω μόνο εν μέρη.
Ήταν όντως βαρετά τα κεφάλαια του, αλλά πιστεύω ότι θα παίξει ενεργητικό ρόλο στην πορεία και μάλιστα σοβαρό.
Λογικά θα μάθουμε πολλά πράγματα από τον Bran, είτε πρόκειται για μέλλον είτε για παρελθόν, και ίσως κάνει και κανά γουάργκ πουθενά και γουστάρουμε...
Owner & Administrator
Reply
#3
Σίγουρα δεν θα παίξει ρόλο τύπου που όλοι θα θέλαμε. Άρχοντας του Winterfell, δρακοκαβαλάρης ή κάτι περιπετειώδες. Σίγουρα θα μάθουμε πολλά για το παρελθόν. Ήδη μεταφέρει εικόνες!
Reply
#4
δρακοκαβαλάρης γιατί όχι ; Ίσως κάνοντας γουάργκ σε έναν δράκο
Owner & Administrator
Reply
#5
Σωστό κι αυτό! Αν και δύσκολο μου φαίνεται. Άσε που θα προτιμούσα να τον ιππεύει παρά να τον κυβερνά. Επίσης, οι δράκοι μάλλον δεν θα είναι τόσο εύκολο να τους κατέχεις, όσο ζώα ή ανθρώπους. Τέσπα, θα δούμε. Αλλά εγώ θα ήθελα να περπατήσει και να γυρίσω πίσω τούμπανος!
Reply
#6
μπα δεν το πιστεύω. αφού έφαγε από εκείνη την πάστα, αρχίζει και γίνεται ένα με το γουειργουντ και αυτος...
Owner & Administrator
Reply
#7
\"Να γυρίσει πισω τουμπανος\"
Γαματη ατάκα!
\"Power is a curious thing...
Power resides where men believe it resides;
It\'s a trick, a shadow on the wall, and a very small man can cast a very large shadow.\"
Reply
#8
Quote:\"Να γυρίσει πισω τουμπανος\"
Γαματη ατάκα!

ο μπραν στο μέλλον

[Image: 1pqW5Q3.png]
Reply
#9
Quote:μπα δεν το πιστεύω. αφού έφαγε από εκείνη την πάστα, αρχίζει και γίνεται ένα με το γουειργουντ και αυτος...
it is known. Ο Βran γινεται BR2.0 οποτε θα warg τον δρακο οχι στην κυριολεξια δρακοκαβαλαρης
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#10
Βρε παιδια οταν λεω τουμπανος δεν εννοω να γινει ο Χογκαν... Απλα θα ταν ωραιο να βρισκε την \"κουρουνα\" να περπατουσε και να εκπαιδευοταν σε κατι (πολεμικη τεχνη, μαγεια, σπαθι) και να γυριζε πισω να διεκδικησει αυτα που του ανηκουν!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)