Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Στατιστικά
#1
Στατιστικά για την επισκεψιμότητα του forum,

από 01 Απριλίου έως 09 Απριλίου (διάστημα 9 ημερών)



[Image: ca6fb25793514169b5c6e42.png]
Owner & Administrator
Reply
#2
είναι υπερβολικά πολύς κόσμος ή είναι η ιδέα μου ? [Image: icon_eek.gif]
Reply
#3
Το βάλαμε και στον υπότιτλο όπως μας είπες... ειμαστε καλά παιδία. Είμαι σιγουρος οτι επαιξε τον ρόλο του.
Reply
#4
Quote:Το βάλαμε και στον υπότιτλο όπως μας είπες... ειμαστε καλά παιδία. Είμαι σιγουρος οτι επαιξε τον ρόλο του.

εννοείτε, ευχαρίστησα για αυτό και τον Zombarxo σε κάποιο προηγούμενο post μου [Image: icon_cheers.png]
Owner & Administrator
Reply
#5
Οι υπότιτλοι έπαιξαν ρόλο. Εγώ από εκεί ανακάλυψα το φόρουμ.
"Who are you, child?"
"No one."
Reply
#6
Quote:Οι υπότιτλοι έπαιξαν ρόλο. Εγώ από εκεί ανακάλυψα το φόρουμ.

Παρ\'όλα αυτά οι υπότιτλοι μέχρι και στο 8ο επεισόδιο λένε winteriscoming.gr που είναι εν μέρει λάθος. Καθώς από την μια πλέον είναι westeros.gr αλλά από την άλλη και στο winter να πας σε αναπροσδιορίζει εδώ!
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#7
μπραβο ρε παιδια μπραβο.ποσο αναγκη ειχαμε αυτο εδω το site.το ιντερνετιακο σπιτι μας ειναι πλεον
Chaos is a ladder.Many who try to climb it fail,never get to try again.The fall breaks them. And some are given a chance to climb but they refuse.They cling to the realm,or the gods,or love illusions.Only the ladder is real.The climb is all there is.
Reply
#8
Quote:μπραβο ρε παιδια μπραβο.ποσο αναγκη ειχαμε αυτο εδω το site.το ιντερνετιακο σπιτι μας ειναι πλεον
Αρχική σελίδα το έκανα.
"Who are you, child?"
"No one."
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)