Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Welcome !
#1
Καλησπέρα σας !
Πως σας φαίνεται το νέο μας site ?
Καλύτερο από το παλιό ;

Έχετε κάποια πρόταση για το πως μπορούμε να το βελτιώσουμε κι άλλο ; Γράψτε μας εδώ την γνώμη σας !

Φιλικά,
Tywin Lannister
Owner & Administrator
Reply
#2
Πολυ ωραιο γενικα.αλλα οταν μπαινεις στο forum ειναι λιγο δυσκολο να διαβασεις με αυτο το λευκο χρωμα.νομιζω πρεπει να γινει μαυρο..
Chaos is a ladder.Many who try to climb it fail,never get to try again.The fall breaks them. And some are given a chance to climb but they refuse.They cling to the realm,or the gods,or love illusions.Only the ladder is real.The climb is all there is.
Reply
#3
Καλησπέρα Μικροδάχτυλε !

Τα χρώματα του forum θα αλλάξουν σύντομα, we are on it !
Thanks για το feed back !
Owner & Administrator
Reply
#4
καλή δουλειά παιδιά. Τώρα στη πορεία θα δείξει τι αλλαγές θα χειαστούν, όσο περισσότερο το χρησιμοποιούμε τόσο θα βρούμε τι μας βολεύει και τι όχι. Πάντως σαν πρώτη εικόνα μου αρέσει...
the man who passes the sentence should swing the sword
Reply
#5
Είναι σίγουρα καλό και... εκτός από το χρώμα δεν υπάρχει νομίζω άλλο πρόβλημα μπροστά μας..!!!
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#6
Κουκλί το καινούριο σπίτι!!Κ ενός λεπτού σιγή παρακαλώ που κατάφερα να κάνω ανάκτηση κωδικού!! Big Grin
Reply
#7
ΖΗΤΩ :ugeek:
Owner & Administrator
Reply
#8
Πάρα πολύ ωραίο το νέο site. Αν και θα ήθελα όπως έχει προαναφερθεί κι από άλλους να αλλάξουν τα χρώματα.
Όχι μόνο για πρακτικούς λόγους, αλλά για να σε βάζει στο κλίμα της σειράς.
Α, και μουσικούλα από το soundtrack στην αρχική σελίδα δεν βλάπτει.
Τέλος… ένα chat…
Ο Θεός κρίνει το δέντρο από τους καρπούς, όχι από τις ρίζες. (Πάουλο Κοέλο)
Reply
#9
ενα τσατ θα ηταν πολυ καλο πιστευω και γω , συμφωνω με τον απο πανω μου
απο κει και περα , πιστευω οτι τοσες και τοσο συχνες αλλαγες σε ενα νεο φορουμ, κανουν κακο. Ας μπει ενα φρενο καποια στιγμη
\"Power is a curious thing...
Power resides where men believe it resides;
It\'s a trick, a shadow on the wall, and a very small man can cast a very large shadow.\"
Reply
#10
Αυτό για το Chat το έχω πει και εγώ! Χρειάζεται...αλλά σιγά σιγά νομίζω όλα θα φτιάξουν και το site θα πάρει την τελική του μορφή!...
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)