Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
\"The battle is over...We have won ! \"
#1
Για εμένα, η πιο [Image: affraid.gif] [Image: affraid.gif] [Image: affraid.gif] στιγμή του 2ου κύκλου !

Εκεί που λες, πάει, ξεμπερδέψαμε με την Cersei, θα έχουμε ανατροπή σκηνικου στον Iron Throne, με τον Stannis Βασιλιά, σκάει μύτη ο γερό-Tywin και τους καθαρίζει όλους... Ούτε κολυμπυθρόξυλο δεν άφησε ! Αν και αντι-Λανιστερικός, λάτρεψα αυτήν την στιγμή... Υπόκλιση στον γερο-Tywin....
Reply
#2
Τρομερή σκηνή όντως !
Μου αρέσε και εμένα πολύ, και ακόμα περισσότερο που την πόρτα την άνοιξε ο Ser Loras Tyrell.
Με το που βλέπω τον Loras, λέω τι έγινε, πως βρέθηκε εκεί ? Πριν προλάβω να καταλάβω, πάρε και τον Tywin απο πίσω, έμεινα κάγκελο ! [Image: affraid.gif]
Reply
#3
Τα συναισθήματα θα έλεγα ότι ήταν ανάμοικτα σε αυτήν την σκηνή...
Από την μια, χάρηκα που δεν αυτοκτόνησε η Cersei, είναι απίστευτη. Η καλύτερη ερμηνεία για εμένα
Από την άλλη, στεναχωρήθηκα που δεν κέρδισε ο Stannis, ώστε να έκανε σουρωτήρι τον πισινάκο του Joffrey [Image: lol.gif]

Reply
#4
Tαυτην την σκηνη την εχω δει αμετρητες φορες, πολυ επικο στήσιμο!
Reply
#5
Κριμα δεν εχει να σου κανω like :p
Reply
#6
Δεν είχε εμφανιστεί σε όλο το επεισόδιο ο Tywin εμφανίστηκε είπε μια ατάκα είπε μια ατάκα και έδειξε πόσο badass είναι... Τέλεια σκηνή [Image: icon_cheers.png]
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#7
Ειναι τοσο Bad-ass χαρακτηρας! Εχει τοσο παγωμενο προσωπο που θα ηταν ανετα Stark του Βορρα! ΤΕ ΛΕΙ ΟΣ ειδικα στην σκηνη που μπαινει θριαμβευτης
Reply
#8
Tον Ταιγουιν δεν θα το ελεγα ψυχρο... αλλα τερμα υπολογιστικο, και αυτο φενεται που εστειλε τον Τυριον στο Κινγκς Λαντινγκ για να Κυβερνησει
Reply
#9
Ο Tywin αν και σοφός και έμπειρος, την πάτησε πάρα πολύ με την Arya... Ένας άνδρας σαν και αυτόν, θα έπρεπε να ξέρει ότι δεν βάζει μέσα στην αυλή του όποιον κι όποιον.. Πόσο μάλλον όταν την είχε ψιλομυριστεί την κατάσταση...
Reply
#10
ακομα και οι σοφοι κανουν λαθη
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)