Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
μικρο-οδηγίες για το νέο forum
#1
Αλλαγή μεγέθους
[Image: yEvKnhS.png]

Κάτω δεξιά στην εικόνα που είδατε, υπάρχει η επιλογή να μεγαλώσετε ή να μικρύνεται την γραμματοσειρά του forum !
_____________________________________________________

Σημείωση ως αναγνωσμένα
[Image: 6b7cda8838944fd0bd55e45.png]

Αν σας βγάζει πολλά μηνύματα \"κόκκινα\" δηλαδή ότι δεν τα έχετε διαβάσει, και αν θέλετε να ξεκινήσετε από εδώ και πέρα να παρακολουθείτε το forum, κάντε κλικ εκεί. Θα γίνουν όλα μπλε, και από εκείνη την στιγμή και μετά θα γίνεται κόκκινο μόνο ότι νέο γράφετε

_____________________________________________________


Θα προσθέτω σε αυτό το topic κάθε φορά που θα βρίσκω κάτι ενδιαφέρων ή αν θέλετε να ρωτήσετε κάτι εσείς
Owner & Administrator
Reply
#2
ουφ, αρχίζουμε και επανερχόμαστε στα φυσιολογικά μας !
Reply
#3
επισης καλο θα ηταν οταν εισαι στο forum στα δειξια εκει οταν γινετε ενα ποστ να βλεπεις και σε ποιο thread εχει γινει.οχι μονο ποιος το εχει κανει γιατι ειναι λιγο κουραστικο..
Chaos is a ladder.Many who try to climb it fail,never get to try again.The fall breaks them. And some are given a chance to climb but they refuse.They cling to the realm,or the gods,or love illusions.Only the ladder is real.The climb is all there is.
Reply
#4
επίσης, αν είναι τεχνικά εφικτό, θα ήθελα η επιλογή για τα μη αναγνωσμένα θέματα να εμφανίζεται σε όλες τις σελίδες του φόρουμ.... :geek:
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#5
Σορρυ αν ποσταρω σε λαθος μερος, αλλά ειχα προβλημα στην δευτερη προσπαθεια να μπω στο φορουμ. Αν και εδινα σωστο κωδικό και εικονο-κωδικο, το συστημα δε με εβαζε μεσα με τιποτα. Τελικα μπηκα λεγοντας οτι ξεχασα τον κωδικο μου. Επισης εχω συχνα το μηνυμα \"Resource Limit Is Reached\" και προβλημα του server ταχα μου, με τη/τις σελίδες να φορτωνουν αργααααααααα. Να ανησυχω;

:?
Promise me, Ned...
Reply
#6
Resource Limit Is Reached

Αυτό οφείλετε στον server, είναι υπερφορτωμένος μιας και τρέχουμε και το wiki απάνω, και έχουμε και αρκετή επισκεψιμότητα. Μέσα στο καλοκαίρι θα έχουμε αλλάξει server και θα δουλεύουν όλα ρολόι !

Για την σύνδεση δεν γνωρίζω...
Owner & Administrator
Reply
#7
Quote:Για την σύνδεση δεν γνωρίζω...

Μου το ξανάκανε, Tywin. Σωστο username/password, καρατσεκαρισμενο, και δεν με δεχοτανε μεσα. Μονο με δηλωση απωλειας κωδικου κλπ κλπ μπορεσα να ξαναμπω. Δειτε το, παρακαλω! Θενκς!
Promise me, Ned...
Reply
#8
Quote:
\"Tywin Lannister\":1h1dxly5 Wrote:Για την σύνδεση δεν γνωρίζω...

Μου το ξανάκανε, Tywin. Σωστο username/password, καρατσεκαρισμενο, και δεν με δεχοτανε μεσα. Μονο με δηλωση απωλειας κωδικου κλπ κλπ μπορεσα να ξαναμπω. Δειτε το, παρακαλω! Θενκς!

ενδεχομένως να φταίνε και οι ρυθμίσεις του browser που χρησιμοποιείς...έχεις επιλέξει να αποθηκεύονται οι κωδικοί σου αυτόματα, ώστε να να μπαίνεις και αυτόματα, χωρίς login κάθε φορά;
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#9
Quote:
\"arwyn\":5cm1yihv Wrote:
\"Tywin Lannister\":5cm1yihv Wrote:Για την σύνδεση δεν γνωρίζω...

Μου το ξανάκανε, Tywin. Σωστο username/password, καρατσεκαρισμενο, και δεν με δεχοτανε μεσα. Μονο με δηλωση απωλειας κωδικου κλπ κλπ μπορεσα να ξαναμπω. Δειτε το, παρακαλω! Θενκς!

ενδεχομένως να φταίνε και οι ρυθμίσεις του browser που χρησιμοποιείς...έχεις επιλέξει να αποθηκεύονται οι κωδικοί σου αυτόματα, ώστε να να μπαίνεις και αυτόματα, χωρίς login κάθε φορά;

Βρε και χειροκινητα τους εβαλα και αυτοματα και ετσι και γιουβετσι, τιποτα. Αμα κανω logout, μετα δε με αναγνωριζει. Sad
Promise me, Ned...
Reply
#10
Δοκίμασες σε διαφορετικό browser?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)