Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Varamyr Sixskins (περιέχει σποιλερς - κρυμμένα)
#1
Στα πρώτα 2 επεισόδια της τρίτης σεζόν βλέπουμε τον Ορελλ να μπαίνει στον αετό για να ελέγξει τις γύρω περιοχές αλλά καμιά αναφορά δε γίνεται στον Varamyr Sixskins. Επίσης, όπως αναφέρεται και σε ξένα sites, η επίλογη ενώς καλόυ ηθοποιού για τον ρόλο του Ορελλ δείχνει οτι ο χαρακτήρας του έχει αναβαθμιστεί και στη σειρά θα εμφανιστεί μόνο αυτός ως skinchanger. Για όσους δεν ξέρουν (και δεν είναι σποιλερ αυτό) ο Varamyr είναι επίσης warg και skinchanger μόνο που δεν ελέγχει μόνο εναν αετό. Έχει 3 λύκους, μια μεγάλη λευκή αρκούδα και ένα shadowcat (δεν ξέρω πως εχει μεταφραστεί αυτό στις ελληνικές εκδόσεις :lol: ). Θα ήταν πολύ ωραίο να τον δείξουν στη σειρά μαζί με τα ζώα του. Ειδικα το αιλουροειδές και η αρκούδα θα ηταν πολυ εντυπωσιακά. παραθέτω και ένα artwork για τον Varamyr ιδιαίτερα εντυπωσιακό νομίζω:

[Image: 713px-Varamyr.jpg]

[spoiler=Spoiler:2oz0kvgs]Ίσως όμως εμφανιστεί αργότερα γιατί συμμετέχει και σε άλλα γεγονότα με κεντρικούς χαρακτήρες της σειράς όπως η Melissandre και - κυρίως - γιατι, πιστεύω, οτι η εξέλιξη του και κάτι που λέει στο πέμπτο βιβλίο είναι δείγμα του τι θα γίνει με τον Jon Snow απο εδώ και πέρα[/spoiler:2oz0kvgs]
When their masters come, when the white mists rise up how do you fight a mist crow?
Shadows with teeth, air so cold it hurts to breath, like a knife inside your chest! You don't know, you cannot know, can your sword cut cold?
Reply
#2
Και να σου πω γιατί έκαναν ολόκληρο cast για τον Ορέλλ και τον βρήκαν και από την αρχή. (Το βίντεο στο Youtube είχε στο cast Ορέλλ και όχι Μανς!!).. τώρα πραγματικά μου λύθηκε η απορία και νομίζω.. λογικό!
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#3
Quote:Επίσης, όπως αναφέρεται και σε ξένα sites, η επίλογη ενώς καλόυ ηθοποιού για τον ρόλο του Ορελλ δείχνει οτι ο χαρακτήρας του έχει αναβαθμιστεί και στη σειρά θα εμφανιστεί μόνο αυτός ως skinchanger.[/spoiler]
Το αν είναι καλός ηθοποιός ο Mackenzie Crook είναι μια άλλη υπόθεση Big Grin
Προσωπικά πιστεύω πως δεν χαίρει ταλέντου.. Ίσα ίσα, είναι αρκετά \"βλακόφατσα\" και δεν μπορεί να παίξει κάποιον σοβαρό ρόλο. Όπου τον δω γελάω, ακόμα και εδώ....

Όσο για τον Βάραμυρ τον εξαδέρματο, μπορεί να τον εμφανίζει αργότερα, who knows. Σίγουρα θα ήθελα να δω την αρκούδα και την shadowcat...
Owner & Administrator
Reply
#4
Quote:Ίσα ίσα, είναι αρκετά \"βλακόφατσα\" και δεν μπορεί να παίξει κάποιον σοβαρό ρόλο.

Για κάτι τέτοια θέλουμε πίσω το εικονίδιο :agree: :twisted: :twisted:
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)