Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αγαπημενη/ες σκηνες απο τον 1ο κυκλο
#1
Ο τιτλος τα λεει ολα!

Η δικια μου αγαπημενη σκηνη ειναι οταν h Arya αφοπλησε και πεταξε το σπαθι του Τζοφρυ στο ποταμι!!!
Reply
#2
η αγαπημενη μου σκηνη στον 1 κυκλο ειναι η αρχη της σειρας με τους μαυρους αδερφους στο δασος και τους την πεφτουν οι Αλλοι
Reply
#3
Μια κορυφαία σκηνή, είναι πριν την μάχη του Jaime Lannister με τον Ned Stark... η εξής :

[Image: game.of_.thrones.s01e05.eye_.stab_.gif]
Owner & Administrator
Reply
#4
πολλα like tywin πολλα
Reply
#5
[Image: tumblr_md55g5vZHf1ralt7qo7_250.gif]
Owner & Administrator
Reply
#6
Night gathers, and now my watch begins...γενικά όλες οι σκήνες στο Τοίχος

Quote:Ο τιτλος τα λεει ολα!
Η δικια μου αγαπημενη σκηνη ειναι οταν ο Μειστερ Λεουιν, ειδε τα \'\'καμμενα πτωματα\'\' του Μπραν και του Ρικον και φωναξε Νοοοοοοοο ενταξει παραλιγο να μπουκωσω στο κλαμμα!!!
Αυτή ειναι στην 2η
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#7
Quote:Night gathers, and now my watch begins...γενικά όλες οι σκήνες στο Τοίχος

\"Stathis\":qw6md1j4 Wrote:Ο τιτλος τα λεει ολα!
Η δικια μου αγαπημενη σκηνη ειναι οταν ο Μειστερ Λεουιν, ειδε τα \'\'καμμενα πτωματα\'\' του Μπραν και του Ρικον και φωναξε Νοοοοοοοο ενταξει παραλιγο να μπουκωσω στο κλαμμα!!!
Αυτή ειναι στην 2η

Δικιο εχεις το εκανα edit.... [Image: icon_redface.gif] [Image: icon_redface.gif]
Reply
#8
η σκηνη που βρισκουν τα ανταρολυκακια ειναι ολα τα λεφτα παντως
Reply
#9
Φοβερη σκηνη ειναι αυτη μεσα στο πανδοχειο οπου σταματησε η Κατ στο γυρισμο απο το Κings Landing και αφου καλει τις ομαδες ανδρων οι οποιοι ειναι προμαχοι του πατερα της να συλλαβουν τον Tyrion αυτοι τραβουν τα σπαθια τους σημαδευοντας τον mr Imp
Reply
#10
αγαπημενη σκηνη δεν ειναι , αλλα συγκλονιστικη θα την ελεγα.

η στιγμη της προδοσιας του Νεντ Σταρκ απο Μικροδακτυλο και Γιανος Σλυντ στην αιθουσα του Σιδερενιου Θρονου , το βλεμμα του Νεντ και η ατακα του Μικροδακτυλου \"σου ειχα πει οτι δεν πρεπει να με εμπιστευτεις\"

το ιδιο δυνατη ηταν και η στιγμη του αποκεφαλισμου του Νεντ ,
η στιγμη που ο Βισαρυς πηρε...το στεμμα του και
η στιγμη που ο Τζειμυ αφηνει τον Μπραν να πεσει απο τον πυργο

Αγαπημενη στιγμη θα πω την στιγμη που ο Ρομπ ανακηρυσσεται Βασιλιας του Βορρα
\"Power is a curious thing...
Power resides where men believe it resides;
It\'s a trick, a shadow on the wall, and a very small man can cast a very large shadow.\"
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)