Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WtELF Selyse?
#1
στο επεισοδιο η Selyse κραταει πεθαμενα μωρα σε βαζα στο τζακι της και *μισει* την Shireen... Τι τους εφταιξε η καημενη και της το εκαναν αυτο?
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#2
Quote:στο επεισοδιο η Selyse κραταει πεθαμενα μωρα σε βαζα στο τζακι της και *μισει* την Shireen... Τι τους εφταιξε η καημενη και της το εκαναν αυτο?

επίσης, \'\'ευλογεί\'\' την ερωτική συνεύρεση του Stannis με την Mel....
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#3
αυτο, κατα την γνωμη μου, το κανει λιγο πολυ και στα βιβλια αλλα μωρα για διακοσμητικο?
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#4
και τώρα που το θυμήθηκα, το ένα το λένε Edric!!!!

όπως λέμε Edric Storm? :!: :!: :!:
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#5
Quote:και τώρα που το θυμήθηκα, το ένα το λένε Edric!!!!

όπως λέμε Edric Storm? :!: :!: :!:
δεν το θυμαμαι. να πω την αληθεια το επισοδειο δν το εχω δει ακομη αλλα ειδα την σκηνη στο yt
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#6
Quote:
\"Sunspear\":kb8oujqe Wrote:και τώρα που το θυμήθηκα, το ένα το λένε Edric!!!!

όπως λέμε Edric Storm? :!: :!: :!:
δεν το θυμαμαι. να πω την αληθεια το επισοδειο δν το εχω δει ακομη αλλα ειδα την σκηνη στο yt

ίσως δεν έχουν βάλει όλη την σκηνή στο yt...

Για να απαντήσω στο αρχικό σου post, εγώ θεωρώ τη σκηνή λίγο grose... Θεωρώ οτι υπήρχαν και αλλοι τρόποι να μας δείξουν οι παραγωγοί τον χαρακτήρα της Selyse...

Thumbs Down στους παραγωγούς για αυτή τη σκηνή...
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#7
Quote:
\"Jon\'s spearwife\":bleyhz0h Wrote:
\"Sunspear\":bleyhz0h Wrote:και τώρα που το θυμήθηκα, το ένα το λένε Edric!!!!

όπως λέμε Edric Storm? :!: :!: :!:
δεν το θυμαμαι. να πω την αληθεια το επισοδειο δν το εχω δει ακομη αλλα ειδα την σκηνη στο yt

ίσως δεν έχουν βάλει όλη την σκηνή στο yt...
Για να απαντήσω στο αρχικό σου post, εγώ θεωρώ τη σκηνή λίγο grose... Θεωρώ οτι υπήρχαν και αλλοι τρόποι να μας δείξουν οι παραγωγοί τον χαρακτήρα της Selyse...

Thumbs Down στους παραγωγούς για αυτή τη σκηνή...
σιγα ρε παιδια.μια χαρα ηταν η σκηνη.χαρακτιριζει απολυτα την selyse
Chaos is a ladder.Many who try to climb it fail,never get to try again.The fall breaks them. And some are given a chance to climb but they refuse.They cling to the realm,or the gods,or love illusions.Only the ladder is real.The climb is all there is.
Reply
#8
Quote:στο επεισοδιο η Selyse κραταει πεθαμενα μωρα σε βαζα στο τζακι της και *μισει* την Shireen... Τι τους εφταιξε η καημενη και της το εκαναν αυτο?

Επέζησε...! :mrgreen:
Αφού η γυναίκα του Khal λέγεται Khaleesi, δεν πρέπει και η γυναίκα του Stannis να λέγετε Stanneesi;

- Αλλουνού.
Reply
#9
Lord Petyr Baelish\\n[quote]σιγα ρε παιδια.μια χαρα ηταν η σκηνη.χαρακτιριζει απολυτα την selyse[/quoτε]

Δεν θα περίμενα να ακούσω κάτι άλλο από τον Lord Baelish... :lol: :lol: :lol:

Σοβαρά τώρα, εγώ αναφέρομαι μόνο στο σκηνικό με τις γυάλες οτι είναι grose, η υπόλοιπη σκηνή είναι σούπερ...
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#10
Λογικά η γυναίκα αυτή είναι είτε ημίτρελη (αλά Lysa Arryn) είτε έχει υποστεί κάποιου είδους πλύση εγκεφάλου από τη Melissandre.

Quote:και τώρα που το θυμήθηκα, το ένα το λένε Edric!!!!
όπως λέμε Edric Storm? :!: :!: :!:
Ποιος είναι αυτός?
Έχει αναφερθεί στη σειρά κάτι που έχω χάσει?

[Δεν έχω διαβάσει τα βιβλία οπότε δεν ζητώ spoilers Smile ]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)