Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aν επιζούσε στο τέλος μόνο ΕΝΑΣ χαρακτήρας.....
#1
....ποιος θα θέλατε να είναι αυτός; για ποιο λόγο; και πως φαντάζεστε την τελευταία του σκηνή;

Αναφέρομαι στους POV χαρακτήρες κυρίως, αλλά αν κάποιος/α θα ήθελε να επιζήσει κάποιος non POV χαρακτήρας, θα ήταν ενδιαφέρον...

Προσωπικά θα ήθελα να επιβιώσει ο Tyrion, διότι έχω και εγω έχω μια αδυναμία σε \'\'Cripples, Bastards and Broken Things\'\'...

Όπου στην τελευταία σκηνή, Ο Tyrion βρίσκεται πάνω στο Τείχος, και αφού κατουράει προς την βόρεια μεριά, κάθεται κάτω, πάιρνει στα χέρια του το Blood And Fire, αρχίζει να το διαβάζει, και λέει :\'\'ας δούμε τι γράφει και αυτό το αναθεματισμένο\'\'...
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#2
ο jon snow φυσικα αφου εχει παρει τον σιδερενιο θρονο να ειναι στα τειχοι του winterfell και να παλουκονει τα κεφαλια των bolton , frey, lannister (οχι tyrion ) και διπλα του τον μικροδακτυλο ακρωτηριασμενο και ευνουχισμενο να του λεει οτι αυτου δεν θα του δωσει την ευχαριστηση του γρηγορου θανατου :twisted:
[\"Where do whores go?]
Reply
#3
Jon Snow because heh 8-) επειδη ειναι το τραγουδι της φωτιας και του παγου.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#4
Quote:Jon Snow because heh 8-) επειδη ειναι το τραγουδι της φωτιας και του παγου.

Big Grin Big Grin Big Grin ήμουν σίγουρος!!! Big Grin Big Grin Big Grin

και την τελική σκηνή πως την φαντάζεσαι;;;
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#5
Quote: Big Grin Big Grin Big Grin ήμουν σίγουρος!!! Big Grin Big Grin Big Grin

και την τελική σκηνή πως την φαντάζεσαι;;;
πλακα πλακα θα ελεγα τον Σταννις αλλα δεν το βλεπω Cry Cry Cry


τελικη σκηνη: «Ξανά» φώναξε η Λυαννα «ξανά» ο Τζον κοιτάζει τα γκρίζα μάτια της κόρης του τόσο ιδία με αυτά της Αρυα. Ο Τζον ξαφνικά ένιωσε τον πόνο για τον θάνατο της Αρυα ξανά σαν να μην είχε περάσει ούτε μέρα, αλλά κοίταξε γύρω του και είδε ότι δεν ήταν μονός. Ο Νεντ που ήταν ίδιος με εκείνον ήταν εκεί, ο Μπεντζεν ο Τζεορ και ο Μπραντον κάθονταν διπλά στον Ρομπ και τον Μανσε με τα ξανθά μαλλιά ίδια με εκείνα της μητέρας του με τον Σταννις με τα λαμπερά μάτια πίσω του. Τώρα πια δεν ήταν μονός του.
«έλα πατερά πες μας ξανά το τραγούδι της φωτιάς και του πάγου» τον παρακάλεσαν όλοι μαζί.
όλοι μαζί.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#6
ωραίο τέλος!!!

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#7
Quote:ωραίο τέλος!!!

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
cheesy I know but I am a chick and I like cheesy endings. :lol:

editConfusedpelling
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#8
Quote:
\"Sunspear\":35ico39r Wrote:ωραίο τέλος!!!

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
cheese I know but I am a chick and I like cheese endings. :lol:

not cheesy at all!!! I am a man and I do NOT like cheesy endings!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#9
Quote:not cheesy at all!!! I am a man and I do NOT like cheesy endings!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
really δεν ειναι cheesy? Confusedhock:
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#10
οχι βρε!!!

cheesy είναι μόνο σε σχέση με το δικό μου τέλος, όπου ο κοντός κατουράει από το τείχος... Big Grin Big Grin Big Grin
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)