Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4ος Διαγωνισμός [13.05 - 19.05]
#1
Δώστε προσοχή στο παρακάτω κείμενο, γιατί αυτήν την φορά οι κανόνες συμμετοχής έχουν αλλάξει !

Καλημέρα σε όλη την παρέα.
Λόγο μεγάλης συμμετοχής στους προηγούμενους διαγωνισμούς, και κατά απαίτηση όλων εσάς, αποφασίσαμε να συνεχίσουμε τους διαγωνισμούς. Ετοιμάζουμε μια μεγάλη έκπληξη την επόμενη βδομάδα, αλλά για να μην σας κρατάμε σε αγωνία, διοργανώνουμε και έναν διαγωνισμό σήμερα !

Για ακόμα μια φορά, δωροθέτης του διαγωνισμού μας, είναι το collectibles.gr
Τα παιδιά είναι fan του Game of Thrones, και στηρίζουν το site μας, μιας και (μην ξεχνάτε ότι) είμαστε το μοναδικό \"επίσημο\" ελληνικό site, με άδεια από τον ίδιο τον George R.R. Martin !

Το σημερινό δώρο του διαγωνισμού είναι ένα ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ (και όχι ιμιτασιόν σαν αλλού) t-shirt με το σήμα των Targaryen, καθώς και την Daenerys, σε όλα τα μεγέθη !

[Image: NQSXlwI.png]

Γιατί θέλουμε να σας προσφέρουμε αυθεντικά δώρα !

ΠΡΟΣΟΧΗ

Προσοχή όμως, γιατί υπάρχει ένας νέος κανόνας για τους όρους συμμετοχής αυτήν την φορά. Ναι μεν με ένα απλό μήνυμα σας από κάτω (με την γνώμη σας για το site μας και τους διαγωνισμούς μας) παίρνετε μέρος, αλλά για να είναι έγκυρη η συμμετοχή σας, πρέπει να έχετε τουλάχιστον 10 μηνύματα στο forum μας ! Που πάει να πει, ότι συμμετοχές από άτομα που έχουν μόνο 2 ή 3 μηνύματα, δεν θα ληφθούν υπόψιν ! (Μπορείτε φυσικά να πάρετε μέρος, και μετά να γράψετε 8-9 ποστ σε κάποια άλλα θέματα, και να μετρήσει κανονικά η συμμετοχή σας)
Αυτό γίνεται μόνο για έναν λόγο. Γιατί επιθυμούμε να στηρίξουμε πάνω από όλα τους πραγματικούς αναγνώστες μας που συμμετέχουν στις συζητήσεις, και όχι άτομα που μπαίνουν μόνο για τους διαγωνισμούς !

So, ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Collectibles.gr και σε όλους εσάς που συμμετέχετε... Και ας ξεκινήσουμε !!!

[Image: HyNcKSL.png]
Owner & Administrator
#2
I\'m the winner of T-Shirts maeby? Big Grin

Συνεχίστε την καλή δουλειά παιδιά!
#3
Τρομερο δωρο! Big Grin Big Grin Παρολο που ειμαι καινουρια και δεν ειμαι και πολυ καιρο εδω,μου αρεσει παρα πολυ το site! Big Grin
#4
Ευτυχώς κι έχω προλάβει να γίνω μέλος της παρέας , οπότε μπορώ να συμμετάσχω στον διαγωνισμό! Big Grin

Ωραίο δώρο γι\'ακόμη μια φορά! Καλή μου επιτυχία!
Αφού η γυναίκα του Khal λέγεται Khaleesi, δεν πρέπει και η γυναίκα του Stannis να λέγετε Stanneesi;

- Αλλουνού.
#5
Αυτήν την φορά είμαι σίγουρη ότι θα κερδίσω !

Ο διαγωνισμός είναι τρομερός, και τo site απλά το καλύτερο στην Ελλάδα, τα άλλα δεν συγκρίνονται καν !
#6
Αλλο ενα απιστευτο δωρο!καλη μας τυχη!
When their masters come, when the white mists rise up how do you fight a mist crow?
Shadows with teeth, air so cold it hurts to breath, like a knife inside your chest! You don't know, you cannot know, can your sword cut cold?
#7
Daenerys for Azor Ahai!!!! Fire And Blood!!! :lol: :lol: :lol:

Mπράβο στο site μας για τον διαγωνισμό!!!!
Unbowed, Unbent, Unbroken
#8
Καλή τύχη λοιπον! αμα κερδίσω το μπλουζάκι δηλώνω πως απο φαν των σταρκ θα γίνω ταργκάρυεν!
#9
Μετα θελω t-shirt με τους Σταρκ Big Grin Καλη τυχη !!!!
The man who passes the sentence should swing the sword
Winter is coming
House Stark
#10
Για να δούμε αυτή τη φορά ποιος θα είναι ο τυχερός!!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)