Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Πως πιστεύτε οτι θα τελείωσει η 3η σεζον?
#1
Ego fantazomai na deixnei thn Daenerys me polla karavia na diasxizei me tous aspilous ths kai tou drakous ths thn narrow sea...to mono pou me provlimatizei einai oti oi drakoi ths den einai akoma dunatoi..rixte tis idees sas Wink
[Image: 7d0klh425ancqybnz8tb.jpg]
House of Stark
Reply
#2
Επειδή έχοντας διαβάσει τα βιβλία ξέρω πως τελειώνει πάνω κάτω η τρίτη σεζόν θα σου πω πως θα ήθελα να τελείωνε αν ήμουν απλά τηλεθεατής!

Με τον Ρομπ Σταρκ να κατακτάει το Κάστερλυ Ροκ. Τον Θήον να το σκάει από τον τρελό που τον βασανίζει! Την Νταινέρυς Βασίλισσα του κόλπου των δουλεμπόρων και με ένα στρατό χιλιάδων δεκάδων αντρών! Τελευταία σκηνή είναι ο αποκεφαλισμός της Σάνσα παρουσία της Μάργκαιρυ φυσικά και όλων των άλλων για την κίνηση του αδελφού της να καταλήψει και να κάψει ολοκληροτηκά το Κάστερλυ!
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#3
Quote:Επειδή έχοντας διαβάσει τα βιβλία ξέρω πως τελειώνει πάνω κάτω η τρίτη σεζόν θα σου πω πως θα ήθελα να τελείωνε αν ήμουν απλά τηλεθεατής!

Με τον Ρομπ Σταρκ να κατακτάει το Κάστερλυ Ροκ. Τον Θήον να το σκάει από τον τρελό που τον βασανίζει! Την Νταινέρυς Βασίλισσα του κόλπου των δουλεμπόρων και με ένα στρατό χιλιάδων δεκάδων αντρών! Τελευταία σκηνή είναι ο αποκεφαλισμός της Σάνσα παρουσία της Μάργκαιρυ φυσικά και όλων των άλλων για την κίνηση του αδελφού της να καταλήψει και να κάψει ολοκληροτηκά το Κάστερλυ!

ωραιο αυτο με τον Ρομπ..εμενα με νευριαζει λιγο που παει τοσο αργα..ελπιζω τα επεισοδια που εχουν μεινει να εχουν πιο πολυ δραση..οπως και να εχει πιστευω οτι θα εχει ωραιο τελος..
[Image: 7d0klh425ancqybnz8tb.jpg]
House of Stark
Reply
#4
Quote:
\"Alie Kladis\":1huzkn5h Wrote:Επειδή έχοντας διαβάσει τα βιβλία ξέρω πως τελειώνει πάνω κάτω η τρίτη σεζόν θα σου πω πως θα ήθελα να τελείωνε αν ήμουν απλά τηλεθεατής!

Με τον Ρομπ Σταρκ να κατακτάει το Κάστερλυ Ροκ. Τον Θήον να το σκάει από τον τρελό που τον βασανίζει! Την Νταινέρυς Βασίλισσα του κόλπου των δουλεμπόρων και με ένα στρατό χιλιάδων δεκάδων αντρών! Τελευταία σκηνή είναι ο αποκεφαλισμός της Σάνσα παρουσία της Μάργκαιρυ φυσικά και όλων των άλλων για την κίνηση του αδελφού της να καταλήψει και να κάψει ολοκληροτηκά το Κάστερλυ!

ωραιο αυτο με τον Ρομπ..εμενα με νευριαζει λιγο που παει τοσο αργα..ελπιζω τα επεισοδια που εχουν μεινει να εχουν πιο πολυ δραση..οπως και να εχει πιστευω οτι θα εχει ωραιο τελος..

Έχει αρκετή δράση στην συνέχεια! Αλλά δεν νομίζω να ευχαριστηθείς το τέλος! ή μάλλον σε κάποιες ιστορίες θα υπάρξει μεγάλη κινητοποίηση και θα μείνεις με ένα χαμόγελο.. αλλά σε άλλες... Cry :|
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#5
Μακαρι..περιμενω να μην τελειωσει αδοξα..σου εχω στειλει και ενα προσωπικο μηνυμα..αν μπορεις δες το.. Smile
[Image: 7d0klh425ancqybnz8tb.jpg]
House of Stark
Reply
#6
Θα ήθελα με το Κόκκινο Γάμο.Αν θυμάμαι καλά έτσι δεν είχε τελειώσει και πέρυσι.Με την επίθεση τους Στάνις στο Κινγκς Λαντινγκ?
Valar Morghulis
Reply
#7
Quote:Θα ήθελα με το Κόκκινο Γάμο.Αν θυμάμαι καλά έτσι δεν είχε τελειώσει και πέρυσι.Με την επίθεση τους Στάνις στο Κινγκς Λαντινγκ?

ναι ετσι ειχε τελειωσει.. Smile
[Image: 7d0klh425ancqybnz8tb.jpg]
House of Stark
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)