Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Άλλες σειρές !
#1
Εφοσον εδω μπορουμε να βαζουμε γενικα θεματα..θα ηθελα να μοιραστουμε και αλλες σειρες που βλεπουμε εκτος απο το πολυποθητο Game of Thrones..Αρχικα εγω βλεπω:
1)The walking dead : Zombies το βασικο της θεμα.αν και η 3ησεζον δεν μου αρεσε και πολυ..!
2)Arrow : Πολυ δραση!ωραια σειρα!ωραιος προταγωνιστης!εχει σχεση με σουπερ-ηρωα!
3)Spartacus : Καλη σειρα!πολυ δραση!Αντιμετωπο του game of thrones!αλλα προτιμω το GoT!
4)Suits : Κατι ελαφρυ!ωραι σειρα!κωμωδια ειναι...και εχει σχεση με δικηγορους!
Αυτα απο εμενα !Αν θελετε προσθεστε και εσεις τις σειρες που βλεπετε... Smile
[Image: 7d0klh425ancqybnz8tb.jpg]
House of Stark
Reply
#2
1.Oz - Η ζωή σε μια φυλακή υψίστης ασφαλείας. Είναι η πρώτη μεγάλη παραγωγή του HBO και είναι συγκλονιστική. Όποιος νομίζει ότι το prison break έδωσε έστω και μια μυρωδιά της φυλακής θα πρέπει να προετοιμαστεί για γερό ψυχολογικό σοκ. Πολύ σκληρή σειρά, μόνο για γερά στομάχια.
2.Rome - Η πτώση της δημοκρατίας στη Ρώμη σε συμπαραγωγή BBC / HBO / RAI. Κράτησε δύο μόνο σαιζόν αλλά αξίζει να τη δείτε.
3.Friends - Δεν νομίζω ότι χρειάζονται συστάσεις εδώ Big Grin
4. Breaking Bad - Απίστευτη ιστορία που θα σας αφήσει καθηλωμένους!!

Αυτά από μένα
Brace yourself. Winter is coming...
Reply
#3
Quote:1.Oz - Η ζωή σε μια φυλακή υψίστης ασφαλείας. Είναι η πρώτη μεγάλη παραγωγή του HBO και είναι συγκλονιστική. Όποιος νομίζει ότι το prison break έδωσε έστω και μια μυρωδιά της φυλακής θα πρέπει να προετοιμαστεί για γερό ψυχολογικό σοκ. Πολύ σκληρή σειρά, μόνο για γερά στομάχια.
2.Rome - Η πτώση της δημοκρατίας στη Ρώμη σε συμπαραγωγή BBC / HBO / RAI. Κράτησε δύο μόνο σαιζόν αλλά αξίζει να τη δείτε.
3.Friends - Δεν νομίζω ότι χρειάζονται συστάσεις εδώ Big Grin
4. Breaking Bad - Απίστευτη ιστορία που θα σας αφήσει καθηλωμένους!!

Αυτά από μένα

Το Oz θα το αρχησω σιγουρα...το Romeμου φαινεται μοιαζει πολυ με τον σπαρτακο..παρουσιαζουν δλδη την ιδια ιστορια..αλλα και αυτο θα το αρχησωSmile
[Image: 7d0klh425ancqybnz8tb.jpg]
House of Stark
Reply
#4
Quote:
\"jimbos0013\":2z6e1gb2 Wrote:1.Oz - Η ζωή σε μια φυλακή υψίστης ασφαλείας. Είναι η πρώτη μεγάλη παραγωγή του HBO και είναι συγκλονιστική. Όποιος νομίζει ότι το prison break έδωσε έστω και μια μυρωδιά της φυλακής θα πρέπει να προετοιμαστεί για γερό ψυχολογικό σοκ. Πολύ σκληρή σειρά, μόνο για γερά στομάχια.
2.Rome - Η πτώση της δημοκρατίας στη Ρώμη σε συμπαραγωγή BBC / HBO / RAI. Κράτησε δύο μόνο σαιζόν αλλά αξίζει να τη δείτε.
3.Friends - Δεν νομίζω ότι χρειάζονται συστάσεις εδώ Big Grin
4. Breaking Bad - Απίστευτη ιστορία που θα σας αφήσει καθηλωμένους!!

Αυτά από μένα

Το Oz θα το αρχησω σιγουρα...το Romeμου φαινεται μοιαζει πολυ με τον σπαρτακο..παρουσιαζουν δλδη την ιδια ιστορια..αλλα και αυτο θα το αρχησωSmile

αξίζει φίλε μου!

πως ξεχασα να βαλω τον Σπάρτακο :| :mrgreen: Big Grin Αίμα, σεξ και βία, τι άλλο να ζητήσεις από μια σειρά? :lol:
Brace yourself. Winter is coming...
Reply
#5
Από αυτά που είπατε έχω αρχίσει το Rome και μπορώ να πω ότι είναι καλό!!!
Το walking dead δεν μου αρέσει καθόλου!
Τώρα λέω να ξεκινήσω το Tudors!
...Γενικά βλέπω αρκετές σειρές αλλά σπάνια πορώνομαι με κάποια! Το Damages είναι φοβερό αν και τελείως άσχετο με το θέμα του G.o.t.! ... το V ολοκλήρωσα πρόσφατα και σας λέω πολύ απλά ΜΗΝ ΤΟ ΑΡΧΊΣΕΤΕ! ΦΟβερή σειρά θα μπορούσα να πω από τις καλύτερες του είδους! Αλλά την κόβουν ξαφνικά και απλά χαλάει όλη στο τελευταίο επεισόδιο!!!
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#6
Quote:Τώρα λέω να ξεκινήσω το Tudors!

O πρώτος κύκλος βλέπεται, από εκεί και πέρα αρχίζει και γίνεται λίγο boring...
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#7
Quote:
\"Alie Kladis\":1vyh28e2 Wrote:Τώρα λέω να ξεκινήσω το Tudors!

O πρώτος κύκλος βλέπεται, από εκεί και πέρα αρχίζει και γίνεται λίγο boring...

Και εγώ κάτι τέτοιο ακούω! Γενικά μισοί μου λένε καλό μισοί μου λένε πως βλέπετε αλλά καταλήγει να ασχολείται μόνο με κάτι έρωτες του βασιλιά και κάτι τέοτοια!!
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#8
μέσα είσαι!!!
Unbowed, Unbent, Unbroken
Reply
#9
Quote:μέσα είσαι!!!

Κατάλαβα....! Θα γεμίσω το σκληρό μου με κάτι άλλο λοιπόν !!
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
Reply
#10
Κάποιος είχε προτείνει πριν καιρό εδω μέσα (όταν είμασταν στο προηγούμενο forum) τη σειρά Grimm.

Είδα τα 3 πρώτα επεισόδια και ενώ θα έλεγα ότι σαν υπόθεση είναι συμπαθητική, η σκηνοθεσία και τα γραφικά είναι τουλάχιστον παιδαριώδη..;

Φτιάχνει πιο μετά ή να την παρατήσω..;
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)