Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
θήον γκρεητζόη ο ρηκ
#1
ρε παιδια εχω τεραστια απορια τι παιζει με το θηον?ειναι σημαντικος η απλα τον χρησιμοποιει ο μαρτιν για να βλεπουμε τους Μπολτον;;
#2
Πολλοί πιστεύουν ότι ο Θήον έχει παραμείνει ζωντανός γιατί θα είναι εν τέλει ο αναγεννημένος Άζορ Αχάι. Εγώ και άλλοι βέβαια δεν το πιστεύουμε αυτό. Το σίγουρο όμως είναι πως ο Θήον είναι ένας χαρακτήρας με σπουδαίο παρελθόν (με την κακή έννοια) και με ακόμα σπουδαιότερο μέλλον (με την καλή έννοια).
Ακόμα και αν δεν είναι δηλαδή ο ΑΑ, παραμένει ένας Γκρέυτζόυ του Πάικ! Σίγουρα λοιπόν είναι κάτι για τον κορακομάτη! Ίσως μια συμμαχία με την Άσα ή ακόμα και ένα μέλλον στο τοίχος είναι επιλογές!
Dragons old and young, true and false, bright and dark. And you. A small man with a big shadow, snarling in the midst of it all.
#3
η αποψη που επικρατει ειναι οτι ο Θιον θα θυσιαστει για να ζησει ο Τζον. Και εγω αυτο πιστευω.
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#4
δεν νομιζω οτι θα θυσιαστει ο θηον γιατιειναι το κλειδι για να φυγειο εοουρον απο τον θρονο του παικ, εκτως αν παρει πισω τον θρονο ,σκοτωσει τον εουρον και τον παραχωρισει στην ασα.και μετα να θυσιαστει
[\"Where do whores go?]
#5
Και ποιο είναι το νόημα του Pyke? Επίσης όπως είδαμε ο κόσμος είναι με τον Euron 1000%... όποτε ο Theek δεν έχει καμία τύχη
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#6
η μοναδικη φορα που εχει αλλαξει η αποφαση του συμβουλιου ηταν οταν καποιος δεν μπορουσε να ειναι εκει για να σημετασχει,οποτε αν επιστρεψει ο θηον στο παικ πρεπει να γινει ψηφοφορια απο την αρχη.
[\"Where do whores go?]
#7
o theonreek δεν εχει δυναμη δεν εχει στρατο δεν εχει συμμαχους ειναι κατεστραμενος σωματικα... με τι προσοντα να προσπαθησει για τον θρονο?
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
#8
το συμβουλιο εγινε γιατι ο μπειλον δεν ειχε ανδρες διαδοχους, ο θηον θεωρουταν νεκρος οποτε και μονο η παρουσια του ισως και να κανει ο εουρον δεν εγινε αρχοντας των σιδερενιων νησιων με τον στρατο του αλλα με τις ψηφους των συμβουλων, αλλωστε σε μια τετια περιπτωση αυτοι που υποστηριξαν την ασα και τον βικταριον θα ηταν σιγουρα μαζι του. οσο αφορα την παρουσια του εδω καταφερε να σουλουπωθει για τον γαμο της ψευτικης αρυα δεν θα τα καταφερει για τον θρονο?ασε που αν τα καταφερει θα προσπαθησει να εξιλεωθει πολεμοντας εναντια στους μπολτον. ενω για την θησια για να αναγεννηθει ο ΑΑ αλλον γκρειτζοι εχω στο μυαλο μου
[\"Where do whores go?]
#9
νομιζω οτι ο θηον δε θα διεκδικησει το θρονο..πολυ πιθανον να υπαρχει για να βοηθησει ισως καποιον Σταρκ κατα των Μπολτον..ισως ειναι ο αζαρ αχαι..ισως και ενας απο τους 3..κατι ξεχωριστο εχει..να μου το θυμηθειτε..
#10
o Theon δεν ειναι ο AA γιατι ο AAR ειναι συμφωνα με τον συνγραφεα ο TPTWP απογονος του Aerys και της Rhaella


/AAR theory :lol:
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)