Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sansa Stark.The Future?
#1
Κανεις δεν μπορει να πει με σιγουρα τιποτα και για κανεναν χαρακτηρα,αλλα ας παραθεσουμε εδω καμια θεωρια για το τι θα γινει στο μελλον για την Sansa!Αλλα και για αλλους Stark αν θελετε!

1.Εγω πιστευω οτι η Sansa θα καταφερει να φυγει απο το Vale,αφου δολοφονησει τον Peter(εχω μια προαισθηση,οτι οι αληθινες του προθεσεις για την Sansa δεν ειναι και οι καλυτερες) και θα ηταν ιδανικο να το κανει αυτο με την βοηθεια του Sandor,ο οποιος ισως βρεθει στον δρομο της παλι και καταλαβει οτι κατω απο την Alayane κρυβεται το little bird και θα θελησει να την σωσει ^^
2.Η Arya θα γινει master assassin και θα επιστρεψει στο King\'s Landing ωστε να σκοτωσει τους υπολοιπους στην λιστα της και οταν θα ερθει η σειρα του Sandor,θα τον βρει με την αδελφη της και οταν μαθει πως την εχει σωσει θα του χαρισει την ζωη και θα ξεκινησουν ολοι για Winterfell.

Reply
#2
Δεν αναφεραμε κατι σε προηγουμενο ποστ που αφορουσε την Σανσα... στο τελευταιο κεφαλαιο (δικο της)του 4ου βιβλιου εχει αρχησει να να \'\'πονηρευει\'\' πολυ ασχημα!
Reply
#3
οντως αρχιζει και γινετε υπουλο θυληκο
Reply
#4
Για την Sansa, πιστεύω ότι θα συνεχίσει να την πηγαίνει στραβά μέχρι το τέλος... Δεν πρόκειται να δει άσπρη μέρα....
Reply
#5
αν γινει αυτο λογικα θα πεθανει καπως....
Reply
#6
εγω νομιζω θα παρει φορα στο τελος..Μαζι με την εκπαιδευση του Littlefinger και την δικια της θεληση για να επιστρεψει σπιτι,πιστευω θα την κανει γερο παιχτη
Reply
#7
κοιτα και εγω καπως ετσι το κοβω θα γινει καλη παικτρια
Reply
#8
Quote:Για την Sansa, πιστεύω ότι θα συνεχίσει να την πηγαίνει στραβά μέχρι το τέλος... Δεν πρόκειται να δει άσπρη μέρα....

Ο Γυναικείος Θίον; Big Grin
Reply
#9
χαχααχ μπορει
Reply
#10
Πάντως ρε παιδιά αυτή την κοπέλα δεν μπορώ να την χωνέψω. Έχει κάνει τόσες χοντράδες...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)